Forum samochodowe » Gry samochodowe » Co to była za gra?
Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu

Co to była za gra?

Autor Wiadomość
chamskipro

Post2017-01-07, 12:23      Co to była za gra? Odpowiedz z cytatem
Hej, przychodzę tutaj z ogromnym problemem. Jakiś czas temu (5-6 lat temu) grałem w świetną gierkę samochodową. Niestety nie pamiętam tytułu a bardzo zależy mi na tym, aby ją znaleźć. Może ją opiszę a na podstawie opisu ktoś się domyśli. W takiej sytuacji bardzo proszę o komentarz z nazwą gry.

Gra nie należała do jakichś mega starych, grafika także nie była najgorsza.
To co imponowało mi w tej grze to fizyka, to jak samochody jeżdżą przez przeszkody, jak działa zawieszenie. Pamiętam, że w tej grze można było stworzyć profil, wybrać pomiędzy kobietą a mężczyzną a nawet dostosować trochę postać według własnych upodobań.

Było kilka tras i wiele samochodów. m.in. niebieskie Apollo, samochody osobowe typu mercedesy. Stare i nowe. Pamiętam, że była mapa Egypt, gdzie niektórymi samochodami można było wyjechać na piramidy. Były także stacje i nie jestem pewien ale wydaje mi się że po jakimś czasie kończyła się benzyna i należało zatankować samochód. To były otwarte mapy, można było jeździć po bezdrożach, drogach polnych, czy wjeżdżać na szczyty gór (lub piramid) tak jak powiedziałem przed chwilą.
Bardzo proszę o pomoc.

edit1. Było kilka trybów gry. Chyba 2? nie jestem pewien. Jeden z nich to wyścigi a drugi z nich to zwykła luźna jazda samochodem jakim się tylko chciało. Smile
A i były realne modele samochodów. Wydaje mi się że występował taki samochód jak Golf, merdeces, bmw, ferrari

edit2. Na stacjach samochody się naprawiało. Były różne rodzaje uszkodzeń. Na początek blacha, potem silnik, koła itd.

Reklamy
Forum samochodowe » Gry samochodowe » Co to była za gra?
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do: