Forum samochodowe » F1 » Formuła 1 sugeruje możliwość przeniesienia GP Wielkiej...
Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu

Formuła 1 sugeruje możliwość przeniesienia GP Wielkiej...

Autor Wiadomość
V10.pl

Post2018-11-07, 20:35      Formuła 1 sugeruje możliwość przeniesienia GP Wielkiej... Odpowiedz z cytatem

Reklamy
riderV8

Post2018-11-07, 20:35      Formuła 1 sugeruje możliwość przeniesienia GP Wielkiej... Odpowiedz z cytatem
Silverstone, Brands Hatch, Donington, Knockhill, Thruxton, Oulton Park, Snetterton. Rzeczywiście brakuje torów, zróbmy F1 w Londynie, żeby było lepsze tło dla selfie na Facebooka.

antonio

Post2018-11-07, 21:15      Formuła 1 sugeruje możliwość przeniesienia GP Wielkiej... Odpowiedz z cytatem
Nie no, od razu niech wszystkie wyścigi przeniosą do USA i Azji.

Gxzzzs

Post2018-11-07, 21:51      Formuła 1 sugeruje możliwość przeniesienia GP Wielkiej... Odpowiedz z cytatem
ch** wam w dupę ci co gracie na symulatorach. W gokartach nawet z niewidomym byście przegrali oczywiście w realu

Gxzzzs

Post2018-11-07, 22:45      Formuła 1 sugeruje możliwość przeniesienia GP Wielkiej... Odpowiedz z cytatem
oczywiście z tym ch** wam w dupę to chciałem dla was jak najlepiej bo to przyjemność, ja sam bardzo lubię jak ktoś ch** mi w dupę

Diesel Power

Post2018-11-08, 12:21      Formuła 1 sugeruje możliwość przeniesienia GP Wielkiej... Odpowiedz z cytatem
Oprócz Silverstone, chyba żaden inny tor w Wielkiej Brytanii nie ma najwyższej kategorii umożliwiającej stary F1. Oczywiście można by było się pokusić o zmodernizowanie obiektów i przystosowanie do wymagań FIA, co pewnie było by mniejszym kosztem niż tworzenie nowego toru gdzieś w mieście, co pewnie wiązałoby się z protestami mieszkańców. Tylko właściciele torów muszą być najpierw chętni do tego by wydać miliony funtów i płacić kolejne miliony na organizację, a to się mało komu aktualnie opłaca. W UK jest mnóstwo serii wyścigowych, znacznie tańszych w organizacji i mniej wymagających.

Forum samochodowe » F1 » Formuła 1 sugeruje możliwość przeniesienia GP Wielkiej...
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do: