Forum samochodowe » F1 » GP Węgier - wyścig: Hamilton wyrwał zwycięstwo...
Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu

GP Węgier - wyścig: Hamilton wyrwał zwycięstwo...

Autor Wiadomość
V10.pl

Post2019-08-04, 19:27      GP Węgier - wyścig: Hamilton wyrwał zwycięstwo... Odpowiedz z cytatem

Reklamy
Zadumany Polak

Post2019-08-04, 19:27      GP Węgier - wyścig: Hamilton wyrwał zwycięstwo... Odpowiedz z cytatem
Nie znam Russella jako kierowcy jak jest dobry, ale w F1 jest mistrzem jeżeli chodzi o PR. W GP Niemiec powiedział że to jest najsłabszy wyścig jego życia- bo Kubica go wyprzedził i zdobył 1 punkt i jest w klasyfikacji przed Russelem i jako jedyny zdobył punkt dla zespołu. W GP Węgier twierdzi że jest to najlepszy jego wynik bo wygrał z Kubica i 2 zawodnikami. Tam gdzie zawiódł nie przyznaje przewagi Kubicy, a tam gdzie był nieco lepszy to sam siebie chwali jakim jest mistrzem.

Fan_Maxa

Post2019-08-05, 08:11      GP Węgier - wyścig: Hamilton wyrwał zwycięstwo... Odpowiedz z cytatem
Russell nie jest arcymistrzem ale leje Kubicę w kwalifikacjach wręcz zawodowo 12:0 XD

riderV8

Post2019-08-05, 11:46      GP Węgier - wyścig: Hamilton wyrwał zwycięstwo... Odpowiedz z cytatem
W kwalifikacjach może sobie być nawet 120:0, ale w punktach jest 1:0 dla Kubicy. A o ile pamiętam zasady F1, na koniec sezonu liczą się punkty, a nie zwycięstwa w kwalifikacjach. A tam to Russell będzie ostatni.

Janusz z polski

Post2019-08-05, 17:42      GP Węgier - wyścig: Hamilton wyrwał zwycięstwo... Odpowiedz z cytatem
Ale jak tylko Orlen zamknie kurek z (publiczną) forsą to od razu wykopią tę polską miernotę za bramę!

matt23

Post2019-08-06, 00:19      GP Węgier - wyścig: Hamilton wyrwał zwycięstwo... Odpowiedz z cytatem
orlen jest panstwowy i robert jezdzi za nasza panstwowa kase, orlen jest nasza wlasnoscia i robert jest nasza wlasnoscia

Zadumany Polak

Post2019-08-12, 21:38      GP Węgier - wyścig: Hamilton wyrwał zwycięstwo... Odpowiedz z cytatem
Robert i Orlen powinien naciskać na Wiliamsa by liter klasyfikacji Williamsie otrzymywał najlepsze części i był traktowany priorytetowo. Liderem punktowym Wliamsa jest przecież Rovert ma 1 punkt a Rusell 0

Zadumany Polak

Post2019-08-18, 17:57      GP Węgier - wyścig: Hamilton wyrwał zwycięstwo... Odpowiedz z cytatem
Niech Kubica nie da sobie wmówić że to styl jazdy decyduje o tym że Russel jest numerem jeden. Zdjęcia dokładnie wyjaśniają że w amortyzatorach i drążkach Russela są użyte inne rozwiązania niż w bolidzie Kubicy. Niech Kubica powie trudno w pierwszej części sezonu Russel był leaderem Williamsa, ale teraz to ja mam przewagę punktową i w drugiej części chcę być traktowany jako zawodnik nr 1 i otrzymywać najnowsze części od Williamsa, albo co wyścig będziemy się zamieniać z Russelem Russel będzie dostać mój boild a ja jego.

Forum samochodowe » F1 » GP Węgier - wyścig: Hamilton wyrwał zwycięstwo...
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do: