Forum samochodowe » Honda forum » Honda Accord 2.4 Type-S - W opozycji do downsizingu -...
Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu

Honda Accord 2.4 Type-S - W opozycji do downsizingu -...

Autor Wiadomość
V10.pl

Post2013-02-12, 13:39      Honda Accord 2.4 Type-S - W opozycji do downsizingu -... Odpowiedz z cytatem

Reklamy
Luck

Post2013-02-12, 13:39      Honda Accord 2.4 Type-S - W opozycji do downsizingu -... Odpowiedz z cytatem
I o to chodzi.Stara szkoła Hondy! Ten samochód za 15 lat będzie nadal jeździł. Ja mam 18-sto letniego civica.Nie narzekam na spalanie i eksploatacje. A gdzie wtedy będą turbodoładowane benzyniaki?

vidocq

Post2013-02-19, 14:18      Honda Accord 2.4 Type-S - W opozycji do downsizingu -... Odpowiedz z cytatem
Przecież to nie jest wersja Type S, tylko Executive. Testujący wie w ogóle czym jeździł?

dinozaur

Post2013-02-28, 12:02      Honda Accord 2.4 Type-S - W opozycji do downsizingu -... Odpowiedz z cytatem
7/10 fajny wyglad i plus za silnik bez turbo reszta podlega dyskusji hehe nie ma szans tak naprawde z Europejskimi rywalami ... CC ,Insignia czy Mondeo proponuja duzo wiecej wszechstronnych mozliwosci konfiguracji modelu pod siebie

Leo

Post2014-02-05, 13:27      Honda Accord 2.4 Type-S - W opozycji do downsizingu -... Odpowiedz z cytatem
@dinozaur . Jak można pospolite auta z niższej klasy, porównywać do wyrafinowanej , bezawaryjnej maszyny jaką jest honda. Nie wiadomo też , o jaką "wszechstronną konfigurację modelu" chodzi. Nie masz pojęcia o czy piszesz. Mając do wyboru A4 , s60 i accorda bezdyskusyjnie biorę Hondę

PiotreW

Post2014-02-05, 15:47      Honda Accord 2.4 Type-S - W opozycji do downsizingu -... Odpowiedz z cytatem
Leo napisał:
@dinozaur . Jak można pospolite auta z niższej klasy, porównywać do wyrafinowanej , bezawaryjnej maszyny jaką jest honda. Nie wiadomo też , o jaką "wszechstronną konfigurację modelu" chodzi. Nie masz pojęcia o czy piszesz. Mając do wyboru A4 , s60 i accorda bezdyskusyjnie biorę Hondę

Leo Mondeo, Insignia albo CC to samochody tej samej klasy, może pospolite, ale tak samo pospolita jest Honda Accord. Za to porównanie Accorda z Audi A4, które należy do klasy premium to nieporozumienie.

typek s

Post2014-02-22, 16:19      Honda Accord 2.4 Type-S - W opozycji do downsizingu -... Odpowiedz z cytatem
mam 7 generacje type s i powiem tak... nie poraża mnie jakoś ta nowa generacja wszystko to było już w modelu poprzednim. Co do tych 7000tys to biednie moja bez niczego kreci się do 7600 a moment obrotowy jest 250;d do setki mam 7.5 sek wprawdzie jeżdżę na mocniejszym paliwie ale jest. W podsumowaniu powiem tak nie kreci mnie ta nowa wersja. No chyba ze była by możliwość ściągnąć taka w wersji mugena ale zachłanne japońce maja ją tylko dla siebie.

jmw

Post2014-03-11, 22:19      Honda Accord 2.4 Type-S - W opozycji do downsizingu -... Odpowiedz z cytatem
to jest ( na fotkach) executive a nie TYPE S - wiem , bo mam oryginalna wersję accord TYPE S...

Zadnego niemca

Post2014-08-17, 01:42      Honda Accord 2.4 Type-S - W opozycji do downsizingu -... Odpowiedz z cytatem
Że tak ujmę Audi jako premium - chyba wiejskie premium, bo gdzie indziej wrażenia nim nie zrobi, jeszcze tylko obszczymórki. A co do Accorda, miałem rocznik 2004 Executive. I widzę dalej śmiga. I kolejna uwaga dotycząca spalania. W Hondzie jakoś to się zgadza z danymi producenta, co kompletnie jakoś nie potrafią we wspomnianym Audi. Skoro nie potrafią albo zrobić prostego obliczenia, rozrzut dochodzi nawet do 100%, albo powiedzieć prawdy, to co można o takim produkcie myśleć i jego producencie. Kolejna rzecz, ten samochód spala mniej I najważniejsze, ta Honda z silnikiem 2,4 bez wielkich przeróbek może mieć 300 kucyków. Silnik i skrzynia są już na to gotowe. Oczywiście pal licho ekologię I na zakończenie, jak ten silnik dalej będzie pracował bezawaryjnie i bez śladów zużycia, to Audi już dawno będzie na złomie, a dużo wcześniej zapewne rozleci się w nim silnik. Już teraz bez downsizingu w nowych modelach ponad 250 kilo przebiegu graniczy z cudem. A tak już nam sam koniec, to spalanie tego silnika jest mniejsze niż porównywalnych mocą i osiągami od niemieckich konkurentów, ale to realne a nie te fałszywie podane na papierze. Najbardziej paliwożerne w realu są niestety pojazdy zza Odry. Właściwie to powinni mieć zbiorowe pozwy o oszustwo.

hit

Post2014-11-25, 23:43      Honda Accord 2.4 Type-S - W opozycji do downsizingu -... Odpowiedz z cytatem
Autor pisze że nie ma znaczka type S bo to wersja executive a nie type S. Widać po zegarach itd.

Uh

Post2016-11-07, 20:04      Honda Accord 2.4 Type-S - W opozycji do downsizingu -... Odpowiedz z cytatem
Ale drogie części ma itp jedyny minus

Forum samochodowe » Honda forum » Honda Accord 2.4 Type-S - W opozycji do downsizingu -...
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do: