Forum samochodowe » Honda forum » Honda Civic Sedan 1.5 VTEC - Zamiast Accorda? - nasza...
Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu

Honda Civic Sedan 1.5 VTEC - Zamiast Accorda? - nasza...

Autor Wiadomość
V10.pl


Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 16776540

Post2017-06-08, 09:21      Honda Civic Sedan 1.5 VTEC - Zamiast Accorda? - nasza... Odpowiedz z cytatem
 
Reklamy
eh...

Post2017-06-08, 09:22      Honda Civic Sedan 1.5 VTEC - Zamiast Accorda? - nasza... Odpowiedz z cytatem
Z ciekawością zajrzałem do raportu z pierwszej jazdy nowym modelem civica - niestety artykuł zawiera dużo informacji, które można znaleźć w broszurach Hondy i zarazem niewiele opisów wrażeń z obcowania z samochodem "na żywo". Ponadto artykuł ma szereg problemów, które powodują, że czyta się go z trudnością - kilka przykładów: - "Honda słynie z tego, że hołduje klasycznemu wyposażeniu." - przepraszam, ale co to znaczy? Czym jest to klasyczne wyposażenie? - "Pozycja za kierownicą została mocno obniżona, co daje lepszą widoczność (...)" - nie rozumiem, jak obniżenie pozycji za kierownicą może poprawić widoczność - nie chodzi przecież o możliwość podziwiania porowatości asfaltu z bliska... - literówka: "Honda Sensig" -> "Honda Sensing" - "Hołdując wszechobecnej na rynku modzie na downsizing (...) zaproponowali do napędu jednostki benzynowe o nowatorskiej konstrukcji" - ano wprost przeciwnie, to jest wprawdzie nowa konstrukcja, ale co w niej nowatorskiego skoro wszyscy takie robią? - "(...) lub bezstopniową 9-biegową automatyczną CVT." - zapewne chodzi o możliwość symulacji biegów, ale w tej postaci, to zdanie naprawdę nie ma sensu. - "normy zanieczyszczenia powietrza CO2" - zapewne chodzi o normy emisji CO2? - "Najnowsze jej wcielenie ma pomóc odzyskać utraconą pozycję" - czy faktycznie civic tak bardzo stracił na pozycji? Jakie są wyniki sprzedaży i udziału w rynku ostatnich generacji?
 
Do eh....

Post2017-06-14, 05:36      Honda Civic Sedan 1.5 VTEC - Zamiast Accorda? - nasza... Odpowiedz z cytatem
Pomimo że czytuje tutaj informacje, bo tak traktuje tą stronke jako źródło onformacji, co prawda pewnie czasem niesprawdzonych, gdzieś zasłyszanych. Ale tak poza tym to ta stronka to dno i jakaś wielka pomyłka, lub jest skierowana do osób które nie mają większego pojecia co sie dzieje w świecie samochodów. Bo takim osobom można wciskać takie kity.
 
Disla_pl


Dołączył: 27 Lis 2017
Posty: 19

Post2017-11-27, 08:37      Honda Civic Sedan 1.5 VTEC - Zamiast Accorda? - nasza... Odpowiedz z cytatem
Honda popełniła by błąd rezygnując z kultowego Accorda, wersja Civic w sedanie nie prezentuje się jak dla mnie zbyt ładnie, ale być może to kwestia gustu.
 
Forum samochodowe » Honda forum » Honda Civic Sedan 1.5 VTEC - Zamiast Accorda? - nasza...
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do: