Forum samochodowe » F1 » Honda ma skopiować koncepcję silnika Mercedesa
Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu

Honda ma skopiować koncepcję silnika Mercedesa

Autor Wiadomość
V10.pl


Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 16776540

Post2017-01-09, 16:10      Honda ma skopiować koncepcję silnika Mercedesa Odpowiedz z cytatem
 
Reklamy
polindos

Post2017-01-09, 16:11      Honda ma skopiować koncepcję silnika Mercedesa Odpowiedz z cytatem
a mercedes siedzi bezczynnie i czeka aż ich dogonią, naiwniacy!!! Honda i ferrari będzie cieniem merca i red bulla i nikt im nie zagrozi w 2017. Szykuje się fajny sezon bo red bull będzie cisnął a hamilton nie będzie miał kagańca zespołu i będzie myślał o ściganiu a nie instrukcjach zespołu.
 
podgorsky

Post2017-01-09, 16:24      Honda ma skopiować koncepcję silnika Mercedesa Odpowiedz z cytatem
Fajny sezon będzie wtedy gdy kilka zespołów będzie walczyć o zwycięstwo. W 2016 roku nie obejrzałem nawet jednych kwalifikacji do wyścigu, ba, ominąłem nawet kilka wyścigów, co mi się nie zdarzyło od kilkunastu lat.
 
Grabarz-Sp. Z O.O.

Post2017-01-10, 11:47      Honda ma skopiować koncepcję silnika Mercedesa Odpowiedz z cytatem
Japońska technologia. Przez 2 lata robić w błędnej koncepcji całą jednostkę mocy aby ostatecznie stwierdzić, że to bubel i lepiej skopiować lepszych od siebie. Tyle tylko, że kopia zawsze jest przestarzała a tym samym słabsza. Co się jednak dziwić skoro podstawą sukcesu Azji zawsze bylo kopiowanie USA czy Europy. Cóż szykuje sie kolejny ciężki sezon dla pary McLaren Honda. Mam nadzieję, że nadal zostaną na ostatnim miejscu wśród liczacych się zespołów.
 
dobra_kawa


Dołączył: 09 Mar 2014
Posty: 16777210

Post2017-01-10, 16:12      Honda ma skopiować koncepcję silnika Mercedesa Odpowiedz z cytatem
@polindos Już k***wa nie mogę czytać tego waszego pieprzenia "a mercedes nie spi, a redbul nie spi i nic nie robi". CO MA DO TEGO NEWSA MERCEDES CZY INNE ZESPOLY? Gdzie tu jest napisane że dzięki tym zmianom McLaren dogoni resztę? Jesteście bandą niedouczonych inteligentów i nawet z tak prostego tekstu wyciągacie wnioski "z dupy". Tak samo było o liście Ferrari do FIA odnośnie zawieszenia. Nikt nawet nie wspomniał że Ferrari poruszyło kwestię innych zespołów a idioci na tym forum od razu że Ferrari donosi, sprzedawczyki itp. Przykro mi że w moim kraju wyrasta pokolenie de** i nieuków a jeżeli jesteś już w starszym wieku to k***wa żal mi Cię jeszcze bardziej.
 
Forum samochodowe » F1 » Honda ma skopiować koncepcję silnika Mercedesa
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do: