Forum samochodowe » Ogólnie o motoryzacji » Kiedy najlepiej sprzedać używany samochód?
Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu

Kiedy najlepiej sprzedać używany samochód?

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Autor Wiadomość
Autoswiatla_pl

Post2015-01-22, 13:31      Kiedy najlepiej sprzedać używany samochód? Odpowiedz z cytatem
Nowszy nie zawsze oznacza też lepszy,pamiętajmy o tym. Wbrew pozorom te nowe samochody mają bardzo wiele elektroniki która sprawia uciążliwe problemy,także w w kwestii napraw.

Reklamy
tikko

Post2015-02-11, 19:53      Kiedy najlepiej sprzedać używany samochód? Odpowiedz z cytatem
Moim zdaniem lepiej sprzedać jak jest w dobrym stanie a nie wciskać komuś złom, jak masz złom to sprzedaj go do auto skupu bo tam właśnie powinien trafić a najlepiej od razu do utylizacji, a nie zaśmiecać nasze drogi, nie lubie jak ktoś takie trupy sprzedaje.. a 150 tys to wcale nie jest dużo dla samochodu Wink

Moneymaker

Post2015-03-13, 08:55      Kiedy najlepiej sprzedać używany samochód? Odpowiedz z cytatem
tikko napisał:
Moim zdaniem lepiej sprzedać jak jest w dobrym stanie a nie wciskać komuś złom, jak masz złom to sprzedaj go do auto skupu bo tam właśnie powinien trafić a najlepiej od razu do utylizacji, a nie zaśmiecać nasze drogi, nie lubie jak ktoś takie trupy sprzedaje.. a 150 tys to wcale nie jest dużo dla samochodu Wink

Niby wszystko ladnie pieknie, tylko sprzedajac ( wciskajac) komus wiecej zarobisz a biorac pod uwage sytuacje niektorych ludzi, to taki 1tys zł to bardzo duzo pieniadzy.

Twoje-Dywaniki_pl

Post2015-03-17, 09:12      Kiedy najlepiej sprzedać używany samochód? Odpowiedz z cytatem
To fakt,a pamiętajmy że samochód który sprzedajemy nie może być rozklekotany czy mieć zaniedbania lakiernicze bo każdy potencjalny kupiec właśnie na to zwraca największą uwag i może skutecznie targować,obniżyć cenę.

Asik

Post2015-04-07, 13:51      Kiedy najlepiej sprzedać używany samochód? Odpowiedz z cytatem
Twoje-Dywaniki_pl napisał:
To fakt,a pamiętajmy że samochód który sprzedajemy nie może być rozklekotany czy mieć zaniedbania lakiernicze bo każdy potencjalny kupiec właśnie na to zwraca największą uwag i może skutecznie targować,obniżyć cenę.

Teraz wystarczy oddac samochod do sprzatania i lakiernika i wyglada jak nowy Smile wiec z tym nie bedzie problemu.

Twoje-Dywaniki_pl

Post2015-04-27, 08:04      Kiedy najlepiej sprzedać używany samochód? Odpowiedz z cytatem
Poniekąd tak,ale to dla nas dodatkowe koszty,wizyta u lakiernika i podreperowanie stanu blacharskiego auta to wydatek nawet 1 tyś zł,z doświadczenia wiem że te usługi są po prostu drogie.

Asik

Post2015-05-04, 08:43      Kiedy najlepiej sprzedać używany samochód? Odpowiedz z cytatem
Czasami nawet ponad 1tys zl, ale jak komus zalezy na szybkiej sprzedazy to chyba warto wydac.

mirek73

Post2015-07-28, 22:12      Kiedy najlepiej sprzedać używany samochód? Odpowiedz z cytatem
A potem kupujemy "nowy" odpicowany i z przebitym przebiegiem...

Asik

Post2015-10-07, 10:46      Kiedy najlepiej sprzedać używany samochód? Odpowiedz z cytatem
Tak teraz na to wpadłem. Na pewno latwiej sprzedac latem niz znima ( kiedy pogoda jest slaba)

Avde_pl

Post2015-10-16, 07:49      Kiedy najlepiej sprzedać używany samochód? Odpowiedz z cytatem
Sprzedaż zimą faktycznie mija sie z celem z racji pogody i ogólnej niechęci,natomiast latem o wiele łatwiej "pozbyć się" samochodu. Omijajmy komisy,gdzie o kupno powypadkowego,odpicowanego samochodu,naprawdę nie jest trudno.

PiotreW

Post2015-10-16, 13:00      Kiedy najlepiej sprzedać używany samochód? Odpowiedz z cytatem
Moneymaker napisał:
tikko napisał:

Niby wszystko ladnie pieknie, tylko sprzedajac ( wciskajac) komus wiecej zarobisz a biorac pod uwage sytuacje niektorych ludzi, to taki 1tys zł to bardzo duzo pieniadzy.

A potem sam pójdziesz kupić następny samochód i ciebie też ktoś tak oszuka. Będziesz wtedy zadowolony?
A czy dla kupującego taki samochód 1000 zł to nie jest dużo pieniędzy? Generalnie osoba, która kupuje samochód ma gorszą sytuację finansową niż osoba sprzedająca.

pasjamoto Lexus
250

Miasto: Szczecin

Post2015-10-28, 12:13      Kiedy najlepiej sprzedać używany samochód? Odpowiedz z cytatem
Ja nigdy nie kupię auta z salonu, bo juz dwa razy sprzedawałem i nigdy nie dostałem godziwej zapłaty. Zadbane, serwisowane, bezwypadkowe, za pół darmo robiac prezent nabywcy.

Asik

Post2016-02-24, 10:37      Kiedy najlepiej sprzedać używany samochód? Odpowiedz z cytatem
pasjamoto napisał:
Ja nigdy nie kupię auta z salonu, bo juz dwa razy sprzedawałem i nigdy nie dostałem godziwej zapłaty. Zadbane, serwisowane, bezwypadkowe, za pół darmo robiac prezent nabywcy.

Wszystko sie zgadza, ale jednak kupujac z salonu masz pewnosc że samochod jest nowy i wszystko pieknie chodzi.

Kupujac 2 latka na Polskim rynku to w 90% same skladaki powypadkowe.

sigurdus

Post2016-03-02, 08:37      Kiedy najlepiej sprzedać używany samochód? Odpowiedz z cytatem
Pewności nigdy nie masz, bo w salonie też zdarzają się wały,

Zireazath

Post2016-03-02, 13:51      Kiedy najlepiej sprzedać używany samochód? Odpowiedz z cytatem
Samochód najlepiej sprzedać jeszcze przed tym aż http://www.magnetimarelli-checkstar.pl/naprawa-wtryskiwaczy,11,2,200 nie jest konieczna, bo jak już trzeba naprawiać wtryskiwacze to już można mieć niezłe kłopoty z silnikiem.

link wycięty, admin

Forum samochodowe » Ogólnie o motoryzacji » Kiedy najlepiej sprzedać używany samochód? Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do: