Forum samochodowe » Hydepark » Kosmetyki naturalne
Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu

Kosmetyki naturalne

Autor Wiadomość
nela16

Post2016-07-08, 13:47      Kosmetyki naturalne Odpowiedz z cytatem
Cześć. Mam bardzo wrażliwą cerę, która na dodatek się przetłuszcza. To spory problem na codzień. Problemem jest też znalezienie odpowiednich kosmetyków, aby ułatwić sobie życie. Koleżanka polecała mi http://therose.pl/kosmetyki-naturalne/. Myślicie, że to zda egzamin. Jednak Trochę się obawiam, że będą zbyt słabe do mojej przetłuszczającej się cery. Nic na nią nie działa.

Ostatnio zmieniony przez nela16 dnia 2016-07-11, 12:59, w całości zmieniany 2 razy

Reklamy
tyska

Post2016-07-08, 19:05      Kosmetyki naturalne Odpowiedz z cytatem
Spróbować nie zaszkodzi Smile W sumie to nic do stracenia nie masz.Jak nie pomoga dalej bedziesz szukac innego "cuda"

MichalGrafik

Miasto: Polska, Warszawa

Post2016-09-26, 14:30      Kosmetyki naturalne Odpowiedz z cytatem
Sam korzystam ze zwykłego oleju koskosowego.I jestem za natualnymi kosmetykami.

Parvati34 Opel
Omega

Miasto: Opole

Post2016-09-27, 18:54      Kosmetyki naturalne Odpowiedz z cytatem
Witam, mysle, ze dzika roza ma fajne lagodzace wlasciwosci takze moze i warto sprobowac..byc moze akurat trafisz na ten odpowiedni srodek:)

super_Lidka

Post2017-12-20, 14:45      Kosmetyki naturalne Odpowiedz z cytatem
Tak to jest spory problem i mam podobnie. Staram się ogólnie przemywać wieczorem twarz rumiankiem, bo jest dobry na podrażnienia. Jeśli chodzi o kosmetyki to stosuję tylko te naturalne.

Roneczek

Post2018-07-17, 14:55      Kosmetyki naturalne Odpowiedz z cytatem
Rumianek albo żel hipoalergiczny do przemywania twarzy. Moja cera poznała już wiele preparatów do oczyszczania twarzy, ale nie działały tak jak tego oczekiwałem. Teraz mam taki delikatny żel (kupuję go w[url] https://sklep.barwa.com.pl/[/url]) i jak się okazuje to chyba właściwy dla mnie kosmetyk do przemywania twarzy. Widać, że skóra jest dobrze wypielęgnowana, zdrowa i co bardzo istotne nie pojawiają się zanieczyszczenia.

Roneczek

Post2018-07-17, 14:56      Kosmetyki naturalne Odpowiedz z cytatem
Rumianek albo żel hipoalergiczny do przemywania twarzy. Moja cera poznała już wiele preparatów do oczyszczania twarzy, ale nie działały tak jak tego oczekiwałem. Teraz mam taki delikatny żel (kupuję go w https://sklep.barwa.com.pl/) i jak się okazuje to chyba właściwy dla mnie kosmetyk do przemywania twarzy. Widać, że skóra jest dobrze wypielęgnowana, zdrowa i co bardzo istotne nie pojawiają się zanieczyszczenia.

Roneczek

Post2018-07-17, 14:56      Kosmetyki naturalne Odpowiedz z cytatem
Rumianek albo żel hipoalergiczny do przemywania twarzy. Moja cera poznała już wiele preparatów do oczyszczania twarzy, ale nie działały tak jak tego oczekiwałem. Teraz mam taki delikatny żel (kupuję go w [url] https://sklep.barwa.com.pl/[/url]) i jak się okazuje to chyba właściwy dla mnie kosmetyk do przemywania twarzy. Widać, że skóra jest dobrze wypielęgnowana, zdrowa i co bardzo istotne nie pojawiają się zanieczyszczenia.

Roneczek

Post2018-07-17, 14:57      Kosmetyki naturalne Odpowiedz z cytatem
Rumianek albo żel hipoalergiczny do przemywania twarzy. Moja cera poznała już wiele preparatów do oczyszczania twarzy, ale nie działały tak jak tego oczekiwałem. Teraz mam taki delikatny żel (kupuję go w [url=ttps://sklep.barwa.com.pl/[/url]) i jak się okazuje to chyba właściwy dla mnie kosmetyk do przemywania twarzy. Widać, że skóra jest dobrze wypielęgnowana, zdrowa i co bardzo istotne nie pojawiają się zanieczyszczenia.

Roneczek

Post2018-07-17, 14:58      Kosmetyki naturalne Odpowiedz z cytatem
Rumianek albo żel hipoalergiczny do przemywania twarzy. Moja cera poznała już wiele preparatów do oczyszczania twarzy, ale nie działały tak jak tego oczekiwałem. Teraz mam taki delikatny żel (kupuję go w [url=https://sklep.barwa.com.pl/[/url]) i jak się okazuje to chyba właściwy dla mnie kosmetyk do przemywania twarzy. Widać, że skóra jest dobrze wypielęgnowana, zdrowa i co bardzo istotne nie pojawiają się zanieczyszczenia.

dagam

Post2018-08-02, 11:59      Kosmetyki naturalne Odpowiedz z cytatem
Polecam Ci kosmetyki Vianek lub Sylveco Smile polskie produkty i dobre! coraz łatwiej znaleźć je w drogeriach

Daniel40

Post2018-08-06, 08:36      Kosmetyki naturalne Odpowiedz z cytatem
olej kokosowy jest bardzo uniwersalny, żona mi pokazała jego wszechstronne zastosowanie Wink poza tym aloes też jest pomocny w problemach z cerą

Forum samochodowe » Hydepark » Kosmetyki naturalne
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do: