Forum samochodowe » F1 » Kubica o Ronde di Andora: To miał być ostatni rajd
Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu

Kubica o Ronde di Andora: To miał być ostatni rajd

Autor Wiadomość
V10.pl

Post2018-07-11, 14:14      Kubica o Ronde di Andora: To miał być ostatni rajd Odpowiedz z cytatem

Reklamy
BW

Post2018-07-11, 14:14      Kubica o Ronde di Andora: To miał być ostatni rajd Odpowiedz z cytatem
Szkoda, ale tak to jest, że czasami coś podpowiada że nie a człowiek robi na przekór. Tak samo jak widzę często na drodze. Nie ma żadnego auta. Jestem na drodze z pierszeństwem. Dojazd do skrzyżowania, a tu raptem jak nie wyskoczy jakiś baran z podporzadkowanej. I to się dzieje często nie tylko mi jak z innymi rozmawiam. Robert miał o tyle pecha że niechlujni drogowcy włoscy nie skręcili dobrze barierki. W końcu są po to żeby wytrzymały. Ale rozumiem jak ma się takie wysokie temperatury cały rok to nic się nie chce. Dlatego mają sjesty w ciągu dnia. Po fakcie można gdybać co by było, ale szkoda bo wszystko wyglądałoby inaczej. Oby wrócił jak najszybciej. Nawet po tym wypadku jako jeden z nielicznych wierzyłem że wróci do F1.

Do naiwnych

Post2018-07-11, 14:20      Kubica o Ronde di Andora: To miał być ostatni rajd Odpowiedz z cytatem
Jest typowy przykładem GŁUPOTY tyle w temacie.

On już się dawno Skończył

Post2018-07-11, 14:21      Kubica o Ronde di Andora: To miał być ostatni rajd Odpowiedz z cytatem
KOŃCZ WAŚĆ WSTYDU OSZCZĘDZ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ALofan

Post2018-07-11, 14:35      Kubica o Ronde di Andora: To miał być ostatni rajd Odpowiedz z cytatem
tak sie chcial uczyc ze nic z tego nie ma, Trzeba podejmowac ryzyko ale zbedne ryzyko nie jest potrzebne. Albo wrobel w garsci albo kanarek na dachu. Chciales rajdy to masz trzeba bylo liczyc sie z konsekwencjami.

Adrza1

Post2018-07-11, 17:16      Kubica o Ronde di Andora: To miał być ostatni rajd Odpowiedz z cytatem
najazd ludzi dla których ciepła posadka to marzenie życia, czasem ktoś musi ponieść ryzyko, no nie zawsze wychodzi, ale tego się nie odstanie... Ale to samo co go popchnęło do tego startu, popchnęło go (wcześniej i później) do największych osiągnięć w historii polskiego motorsportu, teraz możecie mu najwyżej pomachać

Homuongous

Post2018-07-11, 17:23      Kubica o Ronde di Andora: To miał być ostatni rajd Odpowiedz z cytatem
Kubica skończ bo marudzisz, chciałeś jechać w rajdach to jechałeś. Byłeś kierowcą w F1, normalnie "złapałeś Pana Boga za nogi" i wszystko sam na własne życzenie zaprzepaściłeś. Skończ marudzić staruszku.

gizmo

Post2018-07-11, 17:29      Kubica o Ronde di Andora: To miał być ostatni rajd Odpowiedz z cytatem
homuś, koza ci szczy na dywan

homoGoHome

Post2018-07-11, 23:42      Kubica o Ronde di Andora: To miał być ostatni rajd Odpowiedz z cytatem
ty chamski homo... kacapie jak ty smiesz sie wysmiewac .. wierz mi ze ja cie dopadne w ciagu najblizszych dni i objecuje ze pojda jajka z korzenkami

Diesel Power

Post2018-07-12, 20:08      Kubica o Ronde di Andora: To miał być ostatni rajd Odpowiedz z cytatem
Stało się jak się stało, szkoda, bo wielu uznanych kierowców F1 szczerze widziało w nim przyszłego mistrza F1. Dziś już jest to nieosiągalne, ale może jeszcze uda się wrócić do regularnej jazdy i pokaże dobre ściganie w środku stawki.

Forum samochodowe » F1 » Kubica o Ronde di Andora: To miał być ostatni rajd
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do: