Forum samochodowe » F1 » Kubica zwolniony z kontraktu z Renault?
Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu

Kubica zwolniony z kontraktu z Renault?

Autor Wiadomość
V10.pl

Post2017-09-12, 11:24      Kubica zwolniony z kontraktu z Renault? Odpowiedz z cytatem

Reklamy
ekwador15

Post2017-09-12, 11:25      Kubica zwolniony z kontraktu z Renault? Odpowiedz z cytatem
miedzy ultramiekkia a supermiekka opona byla roznica tyko 0,3? nie chce mi sie wierzyc ze taka mala i to na takim torze jak Hungaroring. To w monako miedzy ultra a supermiekka jest wieksza roznica. i do tego, tor na testach byl szybszy z racji dobrego nagumowania po calym weekendzie gran prix. dziwne te teorie tego magazynu, że Robert nie mial regularności. Renault mowilo ze mial.

Bzik

Post2017-09-12, 12:34      Kubica zwolniony z kontraktu z Renault? Odpowiedz z cytatem
Teraz to już wszystko powiedzą, byle tylko wykręcić się ze zobowiązań. Bo skoro podpisali jakiś kontrakt lub coś podobnego, to znaczy, że w tamtym czasie nie było szans na nikogo innego.

A co tu

Post2017-09-12, 12:47      Kubica zwolniony z kontraktu z Renault? Odpowiedz z cytatem
się dziwić Sainz ma nazwisko, kontakty, sponsorów. A Kubica co ma? Ani bogatych sponsorów ani nazwiska ani takich konaków jak np stary Sainz. A co jeszcze dodatkowo ma to zagadkę z sprawnością fizyczną podczas wyścigu gp i np możliwości wykonania gwałtownych manewrów po starcie itd. Oby do jakiegoś teamu się załapał. Lekko nie będzie. Sauber i Williams z silnikami najlepszymi silnikami w f1 nie muszą być wcale takie złe.

Grabarz Sp. Z O.O.

Post2017-09-12, 14:02      Kubica zwolniony z kontraktu z Renault? Odpowiedz z cytatem
Widocznie testy w wykonaniu Roberta nie były satysfakcjonujące skoro po inwestycjach w Kubicę Renault woli pewnego, szybkiego młodego kierowcę z TR. Renault ma ambicje i nie wierzę, że odrzucili by Kubicę gdyby ten zaprezentował naprawdę dobrą formę. Im nie trzeba drugiego Palmera. Poziom Hulkenberga jest tym minimalnym wymaganym.

BW

Post2017-09-12, 14:44      Kubica zwolniony z kontraktu z Renault? Odpowiedz z cytatem
cóż sprawa caracali odbija się czkawką i tyle. Nacisk odgórny i tyle. Tak samo jako szczepionki i firmy farrmaceutyczne, które płacą lekarzykom i ci powiedzą co chcesz. Tak samo w przemyśle mięsnym że używany azotyn sodu nie powoduje różnych odmian raka. Wszystko to polityka. Chciałbym żeby Robert pokazał Renault rozwijając Wiliamsa, że niepotrzebne jest politykowanie i co stracili. Kwestia czasu. I kto będzie czwartą czy którąkolwiek siłą w stawce. To że może i może mieć jakieś drobne deficyty wszystko nadrobi szybciej niż im się wydaje i więcej wycisnąłby z ich auta niż im się wydaje. Robert NEVER GIVE UP !!!

Humongous

Post2017-09-12, 18:06      Kubica zwolniony z kontraktu z Renault? Odpowiedz z cytatem
"Robert Kubica miał kontrakt z Renault w Formule 1, z którego został zwolniony." hahahaha, dawno o tym pisałem że tak się stanie... hahahaha, a wyście marzyli o Kubicy w Renault... hahahaha... i jeszcze raz, hahahaha.

qrczak

Post2017-09-12, 18:39      Kubica zwolniony z kontraktu z Renault? Odpowiedz z cytatem
@Humongous, weź kundlu przestań w końcu ujadać

@Humongous

Post2017-09-12, 19:29      Kubica zwolniony z kontraktu z Renault? Odpowiedz z cytatem
Skisłem XDDD

henry

Post2017-09-12, 20:11      Kubica zwolniony z kontraktu z Renault? Odpowiedz z cytatem
Nie dokuczajcie humusowi. Ponoć wykorzystywano go w dzieciństwie i stąd te jego złośliwostki do wszystkiego i wszystkich. Taka autoterapia.

sunset

Post2017-09-12, 20:23      Kubica zwolniony z kontraktu z Renault? Odpowiedz z cytatem
A co mieli powiedzieć bo zaproponowali Robertowi etat testowego?? Robert to zwyczajnie odrzucił. Gadanie...Gdyby coś było nie tak to już by wyszło w Walencii.

henry

Post2017-09-12, 22:08      Kubica zwolniony z kontraktu z Renault? Odpowiedz z cytatem
wziąłem tabletki i już jestem spokojny, nie słyszę głosów w mojej głowie

prest.main

Post2017-09-13, 03:00      Kubica zwolniony z kontraktu z Renault? Odpowiedz z cytatem
TERAZ TO DODATKOWY SMACZEK BĘDZIE JEŚLI RK DOSTANIE SZANSE W F1 TAKI ŻEBY UTRZEĆ NOSA TEMU ZAROZUMIAŁEMU FRANCUZOWI , KTORY JESLI OKAŻE SIE ŻE POLAK JEST DOBRY POWINIEN NA KOPACH ZOSTAC ZWOLNIONY PRZEZ RENAULT ... TO BY BYŁO SWIETNE;)

prest.main

Post2017-09-13, 08:02      Kubica zwolniony z kontraktu z Renault? Odpowiedz z cytatem
Piszę takie bzdury że sam w nie nie wierzę jak później sam siebie czytam.

Anty prest.main

Post2017-09-13, 09:14      Kubica zwolniony z kontraktu z Renault? Odpowiedz z cytatem
Dokładnie

Forum samochodowe » F1 » Kubica zwolniony z kontraktu z Renault?
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do: