Forum samochodowe » F1 » McLaren uzgodnił umowę z Renault
Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu

McLaren uzgodnił umowę z Renault

Autor Wiadomość
V10.pl

Post2017-09-13, 09:42      McLaren uzgodnił umowę z Renault Odpowiedz z cytatem

Komentowany artykuł: McLaren uzgodnił umowę z Renault

Reklamy
witol876

Post2017-09-13, 09:42      McLaren uzgodnił umowę z Renault Odpowiedz z cytatem
A w przyszlym sezonie okaże się że Honda bedzie śmigać aż miło i znowu MCL bedzie szorowal ogony a Alonso dalej bedzie sfrustrowany.

ZATRUDNIJCIE KUBICE DO JA

Post2017-09-13, 10:14      McLaren uzgodnił umowę z Renault Odpowiedz z cytatem
Moim zdaniem Alonso nie zasługuje już na fotel w f1. Niektórzy kibice lubią jego narzekanie na wszystko co się da. Ja nie lubie pajacowania, narobił sporo negatywnego PR Hondzie i pośrednio też McLarenowi, młody Vandoorne jest niewiele gorszy patrząc po szybkości. Odszedł z Ferrari bo nie dali mu mistrzowskiego bolidu i teraz co? Historia lubi się powtarzać i mam nadzieję, że Torro Rosso Honda będzie objezdzać McLaren Renoult.

YWX

Post2017-09-13, 11:16      McLaren uzgodnił umowę z Renault Odpowiedz z cytatem
ZATRUDNIJCIE KUBICE DO JA@ Honda sama dorobila sie takiego wizerunku dostarczajac tak niekonkurencyjny i awaryjny silnik. A narzekania ALO sa jak najbardziej zasadne- 3 sezon czekania na poprawe silnika i dalej to samo.

^^@ZATRUDNIJCIE

Post2017-09-13, 11:22      McLaren uzgodnił umowę z Renault Odpowiedz z cytatem
Alonso to nie jest typ ktory zadowoli sie tylko kasa nawet 30 czy nawet 40 milionami - on ma ambicje i chce rywalizowac

Dokładnie

Post2017-09-13, 13:09      McLaren uzgodnił umowę z Renault Odpowiedz z cytatem
Honda sama sobie zrobiła negatywny PR. Samochód McL jest dobry. Silnik jest do bani. I coś mi mówi, że w następnym roku będzie dalej do bani. Chyba, że Honda dostanie jakieś plany silnika innego dostawcy i wszystko skopiuje. Co jest wątpliwe.

^^adwocem

Post2017-09-13, 15:50      McLaren uzgodnił umowę z Renault Odpowiedz z cytatem
Honda już miała pomoc om Merca i Ferrari i nic , nie umieją zmienić silników na chociazby bezawaryne!!! niech będą na miejscach 10-14 nawet na mecie , ale niech dojeźdzają!!! a tym moim zdaniem najbardziej zalezy Alonso !! 2gi punkt to konkurencyjność ! Pomyślcie , oni nie wyzyłowany silnik mają bardzo awaryjny , dlatego go nie "kręcą" , gdyby mieli bezawaryjny silnik lekkie podkręcenie byłoby możliwe i byliby na poziomie chociazby Force India a może RB .. Honda daje DUUYY!! i to BIG TIME jak się mówi! Tak na prawdę pokazali tylko że japończycy kiedyś konstruowali dobre rzeczy a teraz pokazali niekompetencje i nieumiejętności !! I tym tylko tak na prawdę dają paliwo takim koncernom jak Mercedes do sprzedazy wiekszej samochodów niż Honda , wstyd , wstyd , wstyd !!! Alonso zasługuje na chociażby przeciętny bolid , ale nie na jeden z najgorszych !!

Humongous

Post2017-09-13, 23:04      McLaren uzgodnił umowę z Renault Odpowiedz z cytatem
haha i Kubica się nie załapał hahahaha

ten badziew

Post2017-09-14, 21:18      McLaren uzgodnił umowę z Renault Odpowiedz z cytatem
Hondy to jakaś kpina , żeby jeden z najlepszych kierowców w stawce non stop nie dojeżdżał do mety z powodu awarii motoru.

Forum samochodowe » F1 » McLaren uzgodnił umowę z Renault
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do: