Forum samochodowe » Inne sporty motorowe » Mick Schumacher i Sebastian Vettel łączą siły na Race...
Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu

Mick Schumacher i Sebastian Vettel łączą siły na Race...

Autor Wiadomość
V10.pl

Post2018-11-20, 20:17      Mick Schumacher i Sebastian Vettel łączą siły na Race... Odpowiedz z cytatem

Reklamy
1982

Post2018-11-20, 20:17      Mick Schumacher i Sebastian Vettel łączą siły na Race... Odpowiedz z cytatem
Ani jeden Ani tym bardziej drugi nie sa z mojej bajki ale przynajmniej Vettel ma jaja po raz kolejny mierzyć się z innymi nie bojac się przegranej;) Choc juz raz wygrał. A taki niby chcacy rywalizacji zew wszystkimi Lewis ma pietra albo nie wiem co , moze "wyzej sra niz D pa"? nie wiem , ale dla mnie to wstyd ze mistrz swiata wielokrotny nie bierze udziału w czyms takim gdzie rywalizują DLA ZABAWY , ale tez i dla WIDZÓW !!! na tych samych sprzentach ... i niech mi ktoś po raz kolejny próbuje makaron nawijac na uszy ze lewis i tak jest cudny świetny , kochany i w ogołe .... Byłemw Londynie na tych zawodach jakis czas temu i było swietnie !!! Ale zawsze bede miał śmiech z takich "malowanych" mistrzód jak Lewis - zeby nie bylo jest swietnym wybitnym i jednym z najlepszych obecnie jezdzacych w F1 kierowców , ale do LEGENDY to mu baaaardzo duzo brakuje w oczach moich i ludzi ktorzy mają coś wsobie wiecej niz tylko bezrefleksyjne łapanie newsów ze SKY jak pelikany , co maja w zwyczaju takie Kapice i jemu podobni;) Dobrego wieczoru Wink

hmmm

Post2018-11-20, 21:11      Mick Schumacher i Sebastian Vettel łączą siły na Race... Odpowiedz z cytatem
Kapice? Kapica? nie znam randoma, pewnie jakiś samozwańczy pismak

Carrera997

Post2018-11-20, 21:12      Mick Schumacher i Sebastian Vettel łączą siły na Race... Odpowiedz z cytatem
Jak byś się trochę interesował to dowiedział byś się że Lewis ma zkaz w kontrakcie. Na ostatnich zawodach był wypadek gdzie inny kierowca F1 doznał urazu szyji. Jak się jest profesjonalista to poswiecasz się jednej dyscyplinie a nie skaczesz z kwiatka na kwiatek jak SEB czy Ferdek

129

Post2018-11-21, 08:55      Mick Schumacher i Sebastian Vettel łączą siły na Race... Odpowiedz z cytatem
Dwa P E D A Ł Y

@up@up@up

Post2018-11-21, 09:07      Mick Schumacher i Sebastian Vettel łączą siły na Race... Odpowiedz z cytatem
tak, ty i twój stary xd

Forum samochodowe » Inne sporty motorowe » Mick Schumacher i Sebastian Vettel łączą siły na Race...
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do: