Forum samochodowe » Ciężarówki » Najlepszy olej do ciężkiej maszyny?
Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu

Najlepszy olej do ciężkiej maszyny?

Autor Wiadomość
Kabestan

Post2017-02-27, 14:28      Najlepszy olej do ciężkiej maszyny? Odpowiedz z cytatem
Witam wszystkich kierowców jak i fanatyków. Ja akurat jestem kierowcą (tira) i zastanawiam się jaki jest najlepszy olej do aut takiego ciężkiego typu. Chodzi o to aby emisja była jak najmniejsza ale jednocześnie moc utrzymana. Co myślicie?

Reklamy
Kimosabe

Post2017-02-27, 14:42      Najlepszy olej do ciężkiej maszyny? Odpowiedz z cytatem
Teraz bardzo głośno jest o olejach Revline. Słyną właśnie z tego, że super specyfik pod względem niskiego emitowania spalin. Wszystkie reguły EURO spokojnie spełniają. Sam się zastanawiam nad przerzuceniem się na niego, wtedy napiszę więcej Razz

Kabestan

Post2017-04-25, 14:12      Najlepszy olej do ciężkiej maszyny? Odpowiedz z cytatem
Dzięki wielkie za szybką odpowiedź. Poczytałem trochę o tym oleju i faktycznie wygląda obiecująco. Nawet nie wiedziałem, że mamy tak starą i doświadczoną rafinerię w Polsce i to niedaleko mnie bo koło Jasła Smile W przyszłym tygodniu się tam wybieram podpytać i coś kupić.

dreser

Miasto: Rzeszów

Post2017-05-27, 17:10      Najlepszy olej do ciężkiej maszyny? Odpowiedz z cytatem
Revline używam u siebie i mogę polecić

MMStore

Post2017-09-23, 14:05      Najlepszy olej do ciężkiej maszyny? Odpowiedz z cytatem
Kabestan napisał:
Witam wszystkich kierowców jak i fanatyków. Ja akurat jestem kierowcą (tira) i zastanawiam się jaki jest najlepszy olej do aut takiego ciężkiego typu. Chodzi o to aby emisja była jak najmniejsza ale jednocześnie moc utrzymana. Co myślicie?

Niedawno pojawiły się w Polsce oleje z serii Max-Duty od Amsoil. Polecam!

Forum samochodowe » Ciężarówki » Najlepszy olej do ciężkiej maszyny?
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do: