Forum samochodowe » Ogólnie o motoryzacji » Najmocniejsza w ofercie Mazda CX-5 debiutuje w salonach
Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu

Najmocniejsza w ofercie Mazda CX-5 debiutuje w salonach

Autor Wiadomość
V10.pl

Post2017-09-25, 16:33      Najmocniejsza w ofercie Mazda CX-5 debiutuje w salonach Odpowiedz z cytatem

Reklamy
cigarrio

Post2017-09-25, 16:33      Najmocniejsza w ofercie Mazda CX-5 debiutuje w salonach Odpowiedz z cytatem
Dobry japoński suv, mazda cx-5 połknęła za jednym zamachem cały rynek - taka jest moja opinia przynajmniej. Miałem okazję nią jeździć, prowadziła się bardzo przyjemnie. Jazda była na tyle komfortowa, że sprawiała mi nie małą frajdę.

mantrusz

Post2017-09-27, 09:29      Najmocniejsza w ofercie Mazda CX-5 debiutuje w salonach Odpowiedz z cytatem
dodatkowo cx-5 ma ACTIV AWD wraz z napędem 4x4, można pośmigać po terenie nie bojąc się, że nie da sobie rady.

marcopolo

Post2017-09-29, 13:45      Najmocniejsza w ofercie Mazda CX-5 debiutuje w salonach Odpowiedz z cytatem
Nie dość, że jest bajecznie piękny to jeszcze mocny jak bizon. Powiedziałbym, że oddam nerkę za CX-5, ale jedna nie wystarczy... :<

Forum samochodowe » Ogólnie o motoryzacji » Najmocniejsza w ofercie Mazda CX-5 debiutuje w salonach
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do: