Forum samochodowe » Honda forum » Nowa Honda Civic Type R pierwszy raz z turbo?
Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu

Nowa Honda Civic Type R pierwszy raz z turbo?

Autor Wiadomość
V10.pl

Post2011-10-06, 20:16      Nowa Honda Civic Type R pierwszy raz z turbo? Odpowiedz z cytatem

Reklamy
Prix

Post2011-10-06, 20:16      Nowa Honda Civic Type R pierwszy raz z turbo? Odpowiedz z cytatem
O takim rozwiązaniu już były wcześniej pogłoski. Normy ekologiczne ich przycisły, a żeby konkurować z takim Scirocco, Focusem, Golfem to musieli pójść w doładowanie. 210KM to w sumie i tak niewiele. Tak ze min 250 jeśli ma to być R.

umar77

Post2011-10-09, 20:12      Nowa Honda Civic Type R pierwszy raz z turbo? Odpowiedz z cytatem
Ja myślę że nawet więcej niż 250KM, chociaż Honda zawsze się mi podobała to 210 KM chyba jest trochę za mało nawet 300KM w Fordzie nie daje rady w osiągach przy 270 konnym Golfie R oprócz mocy jeszcze liczy się napęd i przekładnia, a to w Golfie jest w pełni wykorzystane

Toolbox

Post2011-10-26, 06:23      Nowa Honda Civic Type R pierwszy raz z turbo? Odpowiedz z cytatem
Panowie, spokojnie Wink Honda nie ma zamiaru konkurować z Golfem R czy Megane RS bo nie ma odpowiedniego silnika, ta turbinka zamontowana do starej jednostki z TypeR która nie spałnia już normy Euro5 ma za zadanie wyłącznie poprawić czystość spalin (przez wtłoczenie dodatkowego powietrza bardziej spala mieszankę i spaliny są czystsze) to taki nieco prymitywny sposób na ominięcie surowej normy Wink

Forum samochodowe » Honda forum » Nowa Honda Civic Type R pierwszy raz z turbo?
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do: