Forum samochodowe » Ogólnie o motoryzacji » Nowe Audi S8 - pod maską silnik Porsche?
Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu

Nowe Audi S8 - pod maską silnik Porsche?

Autor Wiadomość
V10.pl


Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 16776540

Post2017-07-17, 09:18      Nowe Audi S8 - pod maską silnik Porsche? Odpowiedz z cytatem
 
Reklamy
Sęk w tym,

Post2017-07-17, 09:19      Nowe Audi S8 - pod maską silnik Porsche? Odpowiedz z cytatem
że porsche panamera turbo ma silnik od audi właśnie. Ten z turbinami między głowicami. Znany z poprzedniej generacji s6 i s8 To samo tyczy się nowego v6 z turbo między cylindrami. Tez zrobiło go audi. Ale na razie oferują w porsche by nie wyszło, że porsche ma silnik od audi. A odwrotnie, że audi ma silnik od porsche. Po prostu marketing.
 
gmpl

Post2017-07-17, 15:36      Nowe Audi S8 - pod maską silnik Porsche? Odpowiedz z cytatem
To jest zachęta, żeby klient czuł się jakby kupował Porsche Panamerę, tak jest ze wszystkimi autami. Gdyby w opisach pisali tak jak być powinno: w tym modelu zamontowany będzie jeden z silników VAG, 4,8 V8 Turbo 500 KM lub 550 KM, brzmiałoby mało ciekawie i efektownie, a jak napisane, że silnik z Panamery Turbo, to klient wsiadając do Audi już będzie się czuł jakby był w Panamerze.
 
Diesel Power


Dołączył: 23 Lip 2014
Posty: 16777211

Post2017-07-17, 16:43      Nowe Audi S8 - pod maską silnik Porsche? Odpowiedz z cytatem
Pitolita pany!!! Jak kogoś stać na kupno nowego Audi S8, to stać go też na Porsche Panamera i jak będzie chciał kupić Porsche, to po prostu to zrobi. Właściciele takich aut kierują się innymi kwestiami przy zakupie, nie patrzą w ten sposób co wy, oczekują czegoś innego, dopasowania pod siebie, dopracowania, ergonomii, prawdziwej dbałości o klienta i tego typu rzeczy. Razz
 
Sam pitolisz

Post2017-07-18, 08:51      Nowe Audi S8 - pod maską silnik Porsche? Odpowiedz z cytatem
Ja nie pisałem czy kogoś stać na porsche czy na audi. Tylko, że dla porsche lipa była by gdyby okazało się, że ma silnik od audi. Więc jeśli vag pracuje jakąś nową jednostkę z tych wyższych półek i dla tych droższych samochodów to najpierw wkłada ją do porsche. Żeby nie było, że silnik porsche jest od audi. Marki stojącej jednak niżej w ofercie vag. Bo to porsche u vag jest ta bardziej prestiżową marką niż audi. Z drugiej strony jak pokazują historie różnych silników w cayenne, panamera. To porsche często zdarzają się wtopy z nowymi silnikami do tych samochodów.
 
OBIGO

Post2017-07-18, 23:50      Nowe Audi S8 - pod maską silnik Porsche? Odpowiedz z cytatem
Ja rozumiem że to Niemcy i dlatego nie umieją zaprojektować ładnego samochodu, ale czy naprawdę musieli zapierniczyć stylistykę przedniego grilla z Fordów!!! W dodatku w Fordzie jest mniejszy i ładnie komponuje się z resztą, a w Audi wywalony na cały przód. Ma to chyba ukazywać rzekomy prestiż marki, ale dla mnie wygląda jakby dokleili go tam na siłę. P.S. Wiem, że Ford podpierdzielił stylistykę swoich nowych modeli od Astona, ale jest też jego współwłaścicielem więc sobie mógł.
 
Forum samochodowe » Ogólnie o motoryzacji » Nowe Audi S8 - pod maską silnik Porsche?
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do: