Forum samochodowe » Tuning » Obniżenie zawieszenia i poszerzenie osi, prosze o rade.
Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu

Obniżenie zawieszenia i poszerzenie osi, prosze o rade.

Autor Wiadomość
rocker

Post2017-01-29, 18:11      Obniżenie zawieszenia i poszerzenie osi, prosze o rade. Odpowiedz z cytatem
Witam wszystkich bardzo serdecznie jako nowy forumowicz.
Odrazu moze przejde do rzeczy, Chcialbym poszerzyc swoje bmw e60 stosujac dystanse, chce tez obnizyc zawieszenie. I teraz tak, Nie moge zalapac jak to jest ze niektore auta sa dosc nisko posadzone na glebie a kola sa szeroko tak bardzo ze miedzy nimi a rantem nadkola (błotnika) jest tylko mala szczelina. Wytlumaczy mi ktos jak uzyskac taki efekt ale zeby podczas jazdy nic nie obcieralo? Chodzi mi generalnie zeby kolo bylo niemal rownolegle z blotnikiem, patrzac od gory. Zdaje sobie sprawe z tego ze odrobine musi byc schowane ale niech to bedzie z pół cm, nie wiecej. Jesli bujam w oblokach, niech mnie ktos na ziemie sprowadzi Smile A zapomnial bym, chce auto obnizyc o jakies 35mm, zarowno przod jak i tył. Felgi jakie mam to bmw styling 172, 19" - przód 8.5J i tył 9.5J. Opony przod 245/35/19 i tył 275/30/19. Wszystkie wymienione parametry sa takie jak zaleca bmw.
Wstawian 2 przykladowe zdjecia. Z tym ze w tym czarnym bmw wedlug mnie troche za nisko jest tył.

Reklamy
rocker

Post2017-01-30, 16:48      Obniżenie zawieszenia i poszerzenie osi, prosze o rade. Odpowiedz z cytatem
Nikt nic nie wie?

Avde_pl

Post2017-05-27, 08:20      Obniżenie zawieszenia i poszerzenie osi, prosze o rade. Odpowiedz z cytatem
Wg mnie tył u czarnego BMW jest okej, oczywiście sam profil opony 19 też jest bardzo szeroki, dałbym zamiast tego 18 co też wpłynęłoby pozytywne na komfort jazdy. Pytanie jest inne: czy wszystko będziesz robił sam czy też jednak zlecisz to fachowemu serwisowi? Pytam bo to istotne w kwestii budżetu jaki jesteś w stanie przeznaczyć na zakup nowego zawieszenia.

Forum samochodowe » Tuning » Obniżenie zawieszenia i poszerzenie osi, prosze o rade.
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do: