Forum samochodowe » Ogólnie o motoryzacji » peugot 407 padnieta turbina czy wtrysk
Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu

peugot 407 padnieta turbina czy wtrysk

Autor Wiadomość
joker999

Post2017-07-21, 00:26      peugot 407 padnieta turbina czy wtrysk Odpowiedz z cytatem
Jakiegoś czasu po powrocie od mechanika auto stanelo na górce, dostalo maksymalnych obrotów a z rury wydechowej dym lecial baaardzo srogo...auto wrocilo do mechanika...powiedzial że siadla turbina... ale przeciez od niego auto wróciło a bylo coś regulowane... przesiedzialo pol roku... bo ponoc wszystko bylo sprawdzane po kolei... az wyszlo na to ze sial wtrysk...wstawili wtrysk auto odpalilo... lecz teraz chodzi slabiej... po podpieciu pod komputer pokazuje bledy w kalibracji cewki a dokladnie łopatek... nie wiem co to oznacza ale takie cos wywala... co to może byc?

Reklamy
TwojeOleje_pl

Post2017-08-03, 09:48      peugot 407 padnieta turbina czy wtrysk Odpowiedz z cytatem
Przede wszystkim zmień mechanika bo trafiłeś na partacza , a nie na fachowca, nikt normalny nie trzyma auta pół roku. Z tego co opisujesz warto sprawdzić stan turbiny i wtrysków. Mam nadzieję, że nie zapłaciłeś mechanikowi za tak źle przeprowadzoną naprawę ?

joker999

Post2017-08-15, 10:46      peugot 407 padnieta turbina czy wtrysk Odpowiedz z cytatem
na szczęście nie zapłaciłem, turbine niby wysyłał do diagnozy i jest ok., ale ponoc winny byl jeden z wtrysków... auto po 8 miesiącach jezdzi.. ;p

CSturboserwis_pl

Post2017-09-04, 12:36      peugot 407 padnieta turbina czy wtrysk Odpowiedz z cytatem
Zdecydowanie za długo to trwało, jeżeli następnym razem będziesz miał problem z diagnoza turbiny to od razu pisz do nas, chętnie pomożemy bo właśnie tym zajmujemy się na co dzień.

Forum samochodowe » Ogólnie o motoryzacji » peugot 407 padnieta turbina czy wtrysk
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do: