Forum samochodowe » F1 » Pierwszy test Kubicy z Williamsem udany
Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu

Pierwszy test Kubicy z Williamsem udany

Idź do strony 1, 2  Następny
Autor Wiadomość
V10.pl


Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 16776540

Post2017-10-12, 08:14      Pierwszy test Kubicy z Williamsem udany Odpowiedz z cytatem
 
Reklamy
Humongous


Dołączył: 02 Paź 2017
Posty: 0

Post2017-10-12, 08:14      Pierwszy test Kubicy z Williamsem udany Odpowiedz z cytatem
Bum!! Zawistne cw**.RK F1 World Champion 2018.”Opony GT i niestety nie mamy o czym rozmawiać”
 
Humungous

Post2017-10-12, 08:23      Pierwszy test Kubicy z Williamsem udany Odpowiedz z cytatem
Pozytywnie? udany? czyli przeciętne czasy wykręcał Kubica. Gdyby miał rewelacyjne to na tweeterze by huczało, zresztą na torze byli cywilni spotersi i też nic specjalnego na grupie nie napisali. To że Williams wybrał Di Restę to wiadomo od prawie czterech tygodnii, a po prostu nie spieszą się z oficjalnym potwierdzeniem. Massa na emeryturę, Di Resta IN, Kubica OUT.
 
To nie był

Post2017-10-12, 08:32      Pierwszy test Kubicy z Williamsem udany Odpowiedz z cytatem
żaden test a raczej jazda zapoznawcza z samochodem Williamsa by dać Kubicy porównywalne szanse na Węgrzech. Tam będzie właściwy test.
 
Humongous


Dołączył: 02 Paź 2017
Posty: 0

Post2017-10-12, 08:35      Pierwszy test Kubicy z Williamsem udany Odpowiedz z cytatem
Tak buraku pozytywnie i bedziesz niedługo znowu płakał bo takie niedorozwoje jak ty i cała twoja rodzina nigdy nie maja racji,wiec wracaj do swojej norki buraczany ryju.
 
No to

Post2017-10-12, 08:37      Pierwszy test Kubicy z Williamsem udany Odpowiedz z cytatem
lepszego dla Di Resty a gorszego dla Kubicy toru nie mogli wybrać. Paul wskoczył do bolidu za Felipe który dostał sraczki orsmth i wykręcał niewiele gorsze czasy od Strolla. Robert zaś na Węgrzech przegrał fotel Renault, tor na Węgrzech ma bardzo dużo technicznych zakrętów, za trudny na aktualną sprawność Roberta.
 
Adi_TG

Post2017-10-12, 08:52      Pierwszy test Kubicy z Williamsem udany Odpowiedz z cytatem
Mogli testy zrobić na Monzy, Robert zna go bardzo dobrze i zawsze miał bardzo dobre wyniki, na Hungaroring Diresta nie da szans Robertowi, w tym roku przejechał prawie cały wyścig, jedyna szansa dla Roberta to że bolidy nie będą ze specyfikacji 2017, ale i tak ma na Węgrzech nikłe szanse.
 
Williams wybrał

Post2017-10-12, 09:07      Pierwszy test Kubicy z Williamsem udany Odpowiedz z cytatem
Węgry świadomie. Chcą właśnie sprawdzić Kubice pod względem tego jak sobie tam poradzi. I dobrze robią. Niech się sprawdzi. Jeśli ma sobie nie poradzić to lepiej niech go sobie odpuszczą a on niech odpuści sobie F1. @Humongous sam jesteś burakiem i to do tego mega sfrustrowanym, który desperacko próbuje na siebie zwrócić uwagę innych. Dlatego zamieszczasz tu swoje wulgarne i prostackie teksty.
 
lando

Post2017-10-12, 09:18      Pierwszy test Kubicy z Williamsem udany Odpowiedz z cytatem
Cholera... i po Robercie 😢 diResta zje go na wegrzech "na sniadanie" 😞
 
FanRoberta


Dołączył: 30 Wrz 2017
Posty: 0

Post2017-10-12, 09:24      Pierwszy test Kubicy z Williamsem udany Odpowiedz z cytatem
Polecam film https://www.youtube.com/watch?v=RUlsYg9MhVs daje duzo optymizmu.
 
nda

Post2017-10-12, 09:57      Pierwszy test Kubicy z Williamsem udany Odpowiedz z cytatem
Przeciez to stary wywiad, trzeba by byc januszem zeby go nie znac, zes zablysnal. Co ciekawe rosberg nawet gdyby byla okazja na gp usa to mowil ze nie warto sie starac (nigdy sie nie mowi ze nie warto, nigdy sie nie odpuszcza), a teraz po ostatnich kolkach Roberta tez jakos zamknal jape i sie nie odzywa, z niego to taki menadzer jak z koziej dupy trabka (menadzery to walcza jak lwy o swojeo podopieczneo i zawsze wychwalaja pod niebiosa, nawet jak nie nalezy wychwalac to i tak sie wychwala, tak powinien sie zachowywac menedzer)
 
129

Post2017-10-12, 10:06      Pierwszy test Kubicy z Williamsem udany Odpowiedz z cytatem
Ludzie trochę optymizmu a nie od razu najgorsze scenariusz.Cz to wszystko przez Niemców Wink Robert da radze i tyle Smile
 
BW

Post2017-10-12, 12:15      Pierwszy test Kubicy z Williamsem udany Odpowiedz z cytatem
Ludzie Robert jak każdy kierowca musi poczuć auto, a wy oczekujecie że wsiądzie do byle pierwszego i wykręci kosmiczny czas ? Oswoi się z bolidem Williama i będzie dobrze.
 
@Humu-FAKE

Post2017-10-12, 12:35      Pierwszy test Kubicy z Williamsem udany Odpowiedz z cytatem
PODAJ SWOJE DANE chcę wiedzieć z kogo się śmiać po fakcie. Pewnie tak samo sceptyczni emówiłeś o jakimkolwiek tescie RK w Renault , o tym że Williams nie bezie zawraca sobie głowy RK .... takich właśnie mamy PAPLACZY internetowych i wymądrzających się ludzi ... żałosny człowiek z Ciebie;)
 
PIOTR77

Post2017-10-12, 12:43      Pierwszy test Kubicy z Williamsem udany Odpowiedz z cytatem
CZY TU SAMI 12 LATKOWIE PISZA? SORY , ALE DLA MNIE NAWET 25 LATEK TO GÓWNIARZ BO PUNKT WIDZENIA ZALEZY OD PUNKTU SIEDZENIA. TAK SAMO WIEDZA DWUDZIESTOLATKÓW (SORY PROWADZĄCY ELEVEN:p) JEST O WIELE MNIEJSZA - NIE CHODZI O WIEDZĘ WYCZYTANA , ALE WIEDZĘ "UCZESTNICZĄCĄ" - WASZA WIEDZA Z KSIĄŻEK TO JEDNO A WIEDZA KTÓRĄ SIĘ POSIADŁO OBSERWUJĄC TEN SPORT TO CO INNEGO . GDYBANIE, WNIOSKOWANIE, OCZEKIWANIE JEST SŁABOŚCIĄ - JEŚLI MYSLICIE ŻE GDYBY RK MIAŁ GENIALNE CZASY TO BY JE UJAWNILI TO SIĘ ... MYLICIE , BO ZAPEWNE NAWET NIE TESTOWALI SZYBKICH OKRĄŻEŃ - O CZYM WY MYSLICIE ? ŻE KIEROWCA SPRAWDZAJĄCY BOLID W KTÓRYM NIGDY NIE JECHAŁ BĘDZIE PRÓBOWAŁ WYKRĘCAĆ NAJLEPSZE CZASY ??? PUKNIJCIE SIĘ W SWOJE GŁÓWKI - WŁAŚNIE TYM OBJAWIA SIĘ NIE WIEDZA "UCZESTNICZĄCA" , KTÓREJ NIE DA SIĘ WYCZYTAĆ , TYLKO "BĘDĄC" TEGO SIĘ NAUCZYCIE. PRZYKRE TEZ JEST ŻE WIĘCEJ ODZYWAJĄ SIĘ LUDZIE NIE MAJĄCY POJECIA O TYM NIŻ CZI KTÓRZY WIEDZĄ JAK TEN SPORT "JEŚĆ". JAK MÓWI PIĘKNE PRZYSŁOWIE I JEST ADEKWATNE DO TYCH "NEGATYWNYCH LUDZI" - PSY SZCZEKAJĄ , KARAWANA JEDZIE DALEJ ... SZKODA ŻE TUTAJ NIE PODPISUJECIE SIĘ SWOIMI DANYMI ŻEBY MOŻNA BYŁO PO FAKCIE OCENIĆ WASZE GDYBANIA Wink PO CO TAK NA PRAWDĘ SIĘ ODZYWAĆ NIE WIEM, TO TAKIE WŁAŚNIE SZCZEKANIE ... SZUKACIE ATENCJI? RODZICE WAS NIE KOCHALI W DZIECIŃSTWIE? MACIE PROBLEMY Z KOBIETAMI? IMPOTENCI Z WAS?Smile)) CHYBA TAK Wink)) JA SIĘ TYM NIE PRZEJMUJE TYLKO ŚMIESZY MNIE I TO NAWET DO ZAKŁOPOTANIA - JAKICH MAMY "WSPÓŁOBYWATELI" , PRZYKRE , ALE NIESTETY MÓZGU SIĘ NIE OTRZYMUJE A SIĘ GO ROZWIJA , WY SWÓJ ROZWÓJ KOŃCZYCIE NA BRAKU LOGIKI , ANALIZY , A ZACZYNACIE IGNORANCJĄ I UWAŻANIEM SIEBIE ZA WYROCZNIE..
 
Forum samochodowe » F1 » Pierwszy test Kubicy z Williamsem udany Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do: