Forum samochodowe » F1 » Pirelli nawołuje, aby dać Kubicy więcej czasu za...
Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu

Pirelli nawołuje, aby dać Kubicy więcej czasu za...

Autor Wiadomość
V10.pl


Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 16776540

Post2018-01-12, 12:24      Pirelli nawołuje, aby dać Kubicy więcej czasu za... Odpowiedz z cytatem
 
Reklamy
123 i 4

Post2018-01-12, 12:24      Pirelli nawołuje, aby dać Kubicy więcej czasu za... Odpowiedz z cytatem
I to jest konkretny komentarz konkretnego człowieka - szefa Pirelli. Marne dziennikarzyny mogą sobie pisać jaki to Sirotkin był szybki, ale nikt z Was nie wybieli w żaden sposób zespołu, który zmierza do nieuchronnej katastrofy i nikt nam kitu nie ożeni, że wzięli Rosjanina tylko ze względu na pieniądze.
 
123 i 4

Post2018-01-12, 12:25      Pirelli nawołuje, aby dać Kubicy więcej czasu za... Odpowiedz z cytatem
Przepraszam, tam miało być, ze względu na szybkość Wink Tylko pieniądze się liczyły przy wyborze kierowcy, tyle na temat.
 
Nawet on

Post2018-01-12, 13:25      Pirelli nawołuje, aby dać Kubicy więcej czasu za... Odpowiedz z cytatem
przyznaje, że Kubica nie był tak szybki jak na początku oczekiwano. Niestety żaden zespół nie będzie czekał kiedy Kubica się poprawi i czy się poprawi. Wezmą innego równie szybkiego lub jak się okazuje szybszego do Kubicy z większymi pieniędzmi. Proste.
 
kj80


Dołączył: 19 Kwi 2010
Posty: 16777213

Post2018-01-12, 13:30      Pirelli nawołuje, aby dać Kubicy więcej czasu za... Odpowiedz z cytatem
Jeszcze niedawno wszyscy zgodnie mówili, że chodzi tylko o pieniądze. Kiedy kontrakt jest bliski sfinalizowania nagle okazuje się, że Sirotkin jest mega szybki (tylko dlaczego nie został w Renault?). Żaden zespół nie przyzna, że zatrudniają kierowcę tylko dla kasy. Wszystko co wiemy to tylko plotki i domysły dziennikarzy. Nie wydaje mi się żeby podjęli aż takie ryzyko zatrudniając dwóch niedoświadczonych kierowców. Williams jest notowany na giełdzie i taka decyzja mogłaby wpłynąć negatywnie na ceny akcji. Nikt nie mówi tez co ze sponsoringiem Martini - podobno zespół musi mieć przynajmniej jednego kierowce powyżej 23(?) roku życia. Niewykluczone, że wkrótce ogłoszą skład jakiego nikt się nie spodziewał - oby z Kubicą ale niestety niekoniecznie.
 
Do końca

Post2018-01-12, 13:33      Pirelli nawołuje, aby dać Kubicy więcej czasu za... Odpowiedz z cytatem
i tak nie dowiemy się nigdy czy czasy Roberta były naprawde słabe czy poprostu jeździł cały czas z większymi ładunkami paliwa nawet wtedy gdy symulował okrążenia kwalifikacyjne. Zespół był bardzo zadowolony z Roberta, ale żeby nie wyjść na takiego co weźmie byle kogo aby tylko więcej zapłacił to wypuścił Sirotkina na oparach by czas mu wyszedł lepszy od Roberta???
 
Ludzie czy

Post2018-01-12, 14:29      Pirelli nawołuje, aby dać Kubicy więcej czasu za... Odpowiedz z cytatem
wy umiecie czytać? Przecież z tekstu tego gościa wynika wprost, że Kubica taki szybki nie był. I przecieki o tym krążyły od samego początku. Fakt grupka fanów z Polski wmawiała sobie na wzajem, że był szybki. Ale jeśli ktoś czytał i chciał zrozumieć co czyta. To zastrzeżenia co do szybkości Roberta pojawiały się od samego początku. Nawet to ,że miał więcej paliwa nie oznacza, że nie dało się oszacować jak szybki był z małym zapasem paliwa. Mówiło się od dawna o słabym tempie kwalifikacyjnym. Ta wypowiedź jest kolejnym dowodem na to, że Robert wcale taki szybki nie był.
 
Humonguos

Post2018-01-12, 18:39      Pirelli nawołuje, aby dać Kubicy więcej czasu za... Odpowiedz z cytatem
Dajcie mu tą kierownicę, samą kierownicę, niech spędzi więcej czasu "za kierownicą" hahahahahahahaha. Kubica nigdy nigdzie nie był faworytem, ba nawet nie był ważnym kandydatem do fotela bolidu F1. To co najważniejsze to burza medialna, zarobili sponsorzy teamów, zarobiły serwisy, zarobili reklamodawcy których reklamy wyświetlane są w serwisach, HAJS SIĘ ZGADZA a wy karaluszki możecie tylko nadal marzyć o Kubicy w F1 hahahahahaha.
 
qrczak

Post2018-01-12, 20:50      Pirelli nawołuje, aby dać Kubicy więcej czasu za... Odpowiedz z cytatem
Kubicy nie pokonał Sirotkin tylko kuźwa kasa!! Kaaaaasssssaaaaaa!!!!!!!!!! Ludzie................
 
qrczak

Post2018-01-12, 20:53      Pirelli nawołuje, aby dać Kubicy więcej czasu za... Odpowiedz z cytatem
@ ludzie czy..... chopie, nie pisz jak nie wiesz o so chozi. Poczytaj moje posty pisany wcześniej a nabierzesz trochę wiedzy........ Nie mogę pojąć czemu niektórzy przeciwni Kubicy, tak pilnie interesują się Roberta karierą.
 
Borat


Dołączył: 13 Paź 2007
Posty: 16777207

Post2018-01-12, 21:18      Pirelli nawołuje, aby dać Kubicy więcej czasu za... Odpowiedz z cytatem
Czas to się daje juniorom debiutujące w F1. W wieku Kubicy albo wsiadasz i jedziesz albo zajmij się czymś innym bo są dziatki innych kierowców na twoje miejsce.
 
@qrczak sęk

Post2018-01-12, 22:34      Pirelli nawołuje, aby dać Kubicy więcej czasu za... Odpowiedz z cytatem
w tym, że ty i wielu w Polsce uwierzyło, że Kubica jest szybki. Tez w to wierzyłem. tylko, że na podstawie wielu informacji doszedłem do wniosku, że tak nie jest. Ty niestety nie potrafisz do tego dojść i dalej żyjesz złudzeniami. Tłumacząc sobie, że go Kubice pokonała kasa. Niestety pokonała go poważna kontuzja, długa przerwa od startów i wiek. Pora się z tym pogodzić, przyjąć do wiadomości i przestać pisać głupoty. Nawet w tym artykule gość z Pirelli przyjaciel Kubicy mówi, że Robert nie jest szybki i trzeba mu dać czas. Tylko jest taki problem, że w F1 nikt nie będzie czekał na starego już kierowcę z poważną kontuzją i po długiej przerwie. Jak pisał @Borat albo wsiadasz i kręcisz czasy, które pokazują, że naprawdę jesteś szybki albo do widzenia. Nikt się patyczkował nie będzie.
 
haha

Post2018-01-13, 13:33      Pirelli nawołuje, aby dać Kubicy więcej czasu za... Odpowiedz z cytatem
Problemem Kubicy nie jest szybkośc tylko nieznajomość opon o czym mówia zarówno w Renault,Williamsie czy Pirelli.On nigdy nie startował na Pirelli.to kompletnie inne opony jak Bridgestony.Tam pojawiało sie tylko ziarnienie,przechodziło i dalej mogłeś cisnąć.Na Pirelli jest wąski optymalny zakres temperatur pracy opony i Kubica nie mógł w to okno trafic albo przegrzewał albo niedogrzewał opon.Dalej jak juz trafisz w to okno to musisz jechac określonym tempem,jak za wolno to schładzasz opony i ślizgasz sie na torze ,jak za szybko to przegrzewasz i zarzynasz je.I to jest właśnie problem na który narzekaja wszyscy kierowcy,że nie mogą jechac tak jak chcą tylko tak jak pozwalaja opony
 
@haha

Post2018-01-15, 09:31      Pirelli nawołuje, aby dać Kubicy więcej czasu za... Odpowiedz z cytatem
k***wa jaki ty jesteś głupi.
 
Forum samochodowe » F1 » Pirelli nawołuje, aby dać Kubicy więcej czasu za...
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do: