Forum samochodowe » Flota » Prawo jazdy odebrane za jazdę o 50 km/h za szybko -...
Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu

Prawo jazdy odebrane za jazdę o 50 km/h za szybko -...

Autor Wiadomość
V10.pl

Post2015-05-22, 07:18      Prawo jazdy odebrane za jazdę o 50 km/h za szybko -... Odpowiedz z cytatem

Reklamy
naciski

Post2015-05-22, 07:18      Prawo jazdy odebrane za jazdę o 50 km/h za szybko -... Odpowiedz z cytatem
Znajomy pracuje w policji (drogówka), przełożeni strasznie naciskają na nich by odbierali prawka... Ale nie tylko, mnie dwa dni temu wlepili mandat za przejechanie na pomaranczowym swietle ;ddd łapanka jak ch...

to ja

Post2015-05-22, 08:39      Prawo jazdy odebrane za jazdę o 50 km/h za szybko -... Odpowiedz z cytatem
Wygląda mi to na kolejną propagandę rządu. Wymyślili przepisy i teraz trzeba jak najwięcej ludzi złapać żeby udowodznić "sukces". Wtedy stado baranów znów zagłosuje na PO i będzie chciała mieszkać na "zielonej wyspie"... Ludzie obudźcie się!

Galant Mazda
6

Miasto: Poznań

Post2015-05-26, 11:41      Prawo jazdy odebrane za jazdę o 50 km/h za szybko -... Odpowiedz z cytatem
Policja może teraz podreperować swój budżet Confused Niestety kosztem nas kierowców Sad A szkoda stracić prawko, szczególnie, jeśli jest się zawodowym kierowcą i bez samochodu nie ma się pracy. Zamiast łapać tych, co rzeczywiście stwarzają niebezpieczeństwo na drodze, to idą po najmniejszej linii oporu Mad

PiotreW

Post2015-05-27, 01:20      Prawo jazdy odebrane za jazdę o 50 km/h za szybko -... Odpowiedz z cytatem
Galant napisał:
Policja może teraz podreperować swój budżet Confused Niestety kosztem nas kierowców Sad A szkoda stracić prawko, szczególnie, jeśli jest się zawodowym kierowcą i bez samochodu nie ma się pracy. Zamiast łapać tych, co rzeczywiście stwarzają niebezpieczeństwo na drodze, to idą po najmniejszej linii oporu Mad

Jeśli jest się kierowcą zawodowym to tym bardziej trzeba się pilnować i przestrzegać przepisów. Ktoś kto tego nie robi jest sam sobie winny.
A według ciebie kto rzeczywiście stwarza niebezpieczeństwo na drodze?? Przekraczający prędkość w terenie zabudowanym o więcej niż 50 km/h nie są takimi osobami?

Galant Mazda
6

Miasto: Poznań

Post2015-05-27, 11:29      Prawo jazdy odebrane za jazdę o 50 km/h za szybko -... Odpowiedz z cytatem
Oczywiście, że powinni łapać jadących więcej niż 50 km/h, nie mam zamiaru takich usprawiedliwiać, ale według mnie powinni stać tam gdzie rzeczywiście jest to potrzebne,a nie tam gdzie najłatwiej kogoś złapać Wink

sowaandrzej

Post2015-05-27, 11:35      Prawo jazdy odebrane za jazdę o 50 km/h za szybko -... Odpowiedz z cytatem
I tak będą stać przy żerowisku Wink

Boretti

Post2015-05-28, 16:18      Prawo jazdy odebrane za jazdę o 50 km/h za szybko -... Odpowiedz z cytatem
Podobno już ponad 700 osób straciło prawko w ten sposób.

damian78 Renault
Espace

Post2015-06-24, 13:01      Prawo jazdy odebrane za jazdę o 50 km/h za szybko -... Odpowiedz z cytatem
Ostatnio byłem w Norwegii:
Tam jest znak z ograniczeniem prędkości do 30, bo obok jest szkoła. Tylko, że na lato się ten znak zasłania.
Nikt nie przekracza prędkości - to aż trochę wkurzające Smile, ale z drugiej strony - państwo szanuje obywateli, to oni szanują państwo...

fifek

Post2015-07-22, 21:09      Prawo jazdy odebrane za jazdę o 50 km/h za szybko -... Odpowiedz z cytatem
Jakoś obietnice wyborcze trzeba spełnić Smile

fordziak

Post2015-07-26, 16:57      Prawo jazdy odebrane za jazdę o 50 km/h za szybko -... Odpowiedz z cytatem
Widać, znaleźli sposób na to jak zmniejszyć ruch na drogach Wink
mój kumpel ostatnio za byle co dostał 20 punktów i 850 zł mandatu

maniakierowania Kia
Optima

Miasto: Warszawa

Post2015-10-28, 10:22      Prawo jazdy odebrane za jazdę o 50 km/h za szybko -... Odpowiedz z cytatem
Rzecznik Praw Obywatelskich zaskarżył przepisy o odbieraniu prawa jazdy . Restrykcyjność prawa plus dowolność interpretacji jest nie do zaakceptowania w demokratycznym państwie. Wypada to wszystko uścislić, bo dochodzi do absurdów. Z drugiej strony w skali Polski jest niewielu tych, którzy stracili prawko. Oni stwarzają zagrożenie dla pozostałych. Wg mnie mógłby wystąpić w interesie pokrzywdzonych przez tych, którzy jeździć nie umieją i nie powinni. Wszyscy jesteśmy potencjalnymi ofiarami piratów.

Dragon77 VW
Golf 5

Post2016-04-26, 08:16      Prawo jazdy odebrane za jazdę o 50 km/h za szybko -... Odpowiedz z cytatem
No cóż,jeśli ktoś przekracza aż o 50km/h to sorry, ale sam się prosi. Szczerze? Jestem za, chociaż zdarza mi się depnąć za mocno gaz. Te 10, nawet 15 km/h ok, choc prawda, że te ograniczenia często stoją w głupich miejscach np wyjazdówka z Torunia - porażka, pusta, dwupasmowa jezdnia i ograniczenie do 50. Tam dostałem mandat, bo jechałem 75, a okazało się, że to jeszcze "teren zabudowany"... Ale to kwestia debilnego oznakowania też.

aremosos

Miasto: Rzeszów

Post2017-06-17, 14:54      Prawo jazdy odebrane za jazdę o 50 km/h za szybko -... Odpowiedz z cytatem
Skoro przepisy się zaostrzyły, to nie ma innego wyjścia, jak się do nich stosować. To nie pierwsze i nie ostatnie zmiany.

Forum samochodowe » Flota » Prawo jazdy odebrane za jazdę o 50 km/h za szybko -...
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do: