Forum samochodowe » Ogólnie o motoryzacji » Przyciemnianie szyb - poradnik dla niezdecydowanych
Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu

Przyciemnianie szyb - poradnik dla niezdecydowanych

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Autor Wiadomość
Alkometer_pl

Post2017-03-09, 12:19      Przyciemnianie szyb - poradnik dla niezdecydowanych Odpowiedz z cytatem
A co stoi na przeszkodzie aby były także w naszym samochodzie? Moim zdaniem kompletnie nic i mało tego- są tańsze w porównaniu do szyb przyciemnianych. Jeżeli jednak wolimy mieć ciemne szyby w swoim aucie to faktycznie lepiej powierzyć to fachowemu serwisowi.

Reklamy
wezyrka.1986

Post2017-07-21, 22:30      Przyciemnianie szyb - poradnik dla niezdecydowanych Odpowiedz z cytatem
Przyciemnianie szyb i oklejanie samochodu folią można załatwić chociażby tutaj: http://artgrafcars.pl/oklejanie-samochodow-krakow/. Jest to szybki i zdecydowanie łatwy sposób żeby coś takiego wykonać. Dzięki temu samochód będzie wyglądał dokładnie tak, jak sobie to wymarzymy bez większych wysiłków.

maniakaut

Miasto: Grajewo

Post2017-07-24, 09:16      Przyciemnianie szyb - poradnik dla niezdecydowanych Odpowiedz z cytatem
Ja miałem za mocno przyciemnione szyby.. i złapała mnie policja.. do zapłaty mam mandat. Jak pech to pech

Clavageru Bmw
330i

Miasto: London

Post2017-07-27, 00:09      Przyciemnianie szyb - poradnik dla niezdecydowanych Odpowiedz z cytatem
no slabo, trzeba pilnowac zawsze tych parametrow Wink

TwojeOleje_pl

Post2017-08-03, 09:45      Przyciemnianie szyb - poradnik dla niezdecydowanych Odpowiedz z cytatem
Najlepiej jeżeli udamy się do profesjonalnego serwisu który zajmuje się przyciemnianiem szyb, wtedy będziemy mieli pewność co do tego iż spełniają one normy przepuszczalności światła.

Forum samochodowe » Ogólnie o motoryzacji » Przyciemnianie szyb - poradnik dla niezdecydowanych Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do: