Forum samochodowe » F1 » Red Bull wierzy w utrzymanie Ricciardo. 'Spójrz na...
Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu

Red Bull wierzy w utrzymanie Ricciardo. 'Spójrz na...

Autor Wiadomość
V10.pl


Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 16776540

Post2018-04-16, 11:09      Red Bull wierzy w utrzymanie Ricciardo. 'Spójrz na... Odpowiedz z cytatem
 
Reklamy
Sam Riccardo

Post2018-04-16, 11:09      Red Bull wierzy w utrzymanie Ricciardo. 'Spójrz na... Odpowiedz z cytatem
na pewno wie, że to zwycięstwo to fart a nie siła RB. Decyzja sędziów o SC gdy dwa Mercedesy i Ferrari mineły zjazd do alei dała mu to zwycięstwo i nic innego. Żadna taktyka. Bo gdyby decyzja zapadła 10 - 15 sekund wcześniej czołówka tez pewnie by zjechała i Riccardo kończył by wyścig daleko z tyłu. Wcale bym się nie zdziwił gdyby Riccardo chciał przejść do Ferrari. Nawet tam jako kierowca numer dwa zdziałał by więcej niż w RB. Poza tym w zeszłym sezonie w RB też go rożnie traktowali bo byli wpatrzeni w Maxa.
 
Prawda

Post2018-04-16, 11:11      Red Bull wierzy w utrzymanie Ricciardo. 'Spójrz na... Odpowiedz z cytatem
Nie dość że go zablokował na starcie żeby go nie wyprzedził ... to jeszcze zespół daje mu tarcze jakby nie mógł sobie poradzić ....Żałosny jest ten Seb - egoista samolub ... Szlak go trafił jak zobaczył ilu fanów ma Kimi w Made in China. Maurizio - obudż się człowieku póki nie jest za pózno.
 
Kimi jest

Post2018-04-16, 11:21      Red Bull wierzy w utrzymanie Ricciardo. 'Spójrz na... Odpowiedz z cytatem
wolny w wyścigu nie ma tempa i na ogół traci pozycje. Nie dziwię się, że Seb go od razu chciał wyprzedzić. Zresztą chwilę potem nawet Max go objechał gdy już Seb był daleko z przodu. Zresztą jak temu Kimiemu tam tak źle to czemu nie odszedł? Jest kierowca numer dwa. Myślę, że o tym wie.
 
PiotreW


Dołączył: 23 Lis 2008
Posty: 852

Post2018-04-16, 11:49      Red Bull wierzy w utrzymanie Ricciardo. 'Spójrz na... Odpowiedz z cytatem
Sam Riccardo W wyścigach zawsze jest element szczęścia, ale na pewno nie był to fuks dla Ricciardo, przecież musiał na to zwycięstwo zapracować, nikt mu go nie podarował. To nie jego wina, że Mercedes i Ferrari podjęli złą decyzję. I wcale nie jest pewne, że Bottas i Vettel dostaliby nowe opony, bo mogli zmienić opony Hamiltonowi i Raikkonnenowi, ale tego nie zrobili.
 
RafaelDeSanta

Post2018-04-16, 11:54      Red Bull wierzy w utrzymanie Ricciardo. 'Spójrz na... Odpowiedz z cytatem
Gdyby Kimi byl lepzy niz Seb to on bylby faworyzowany ale niestety brakuje mu tego czegos co ma Seb
 
Ludzie co w wypisujecie

Post2018-04-16, 12:06      Red Bull wierzy w utrzymanie Ricciardo. 'Spójrz na... Odpowiedz z cytatem
Ten heretyk Seb , jest bardziej niż upośledzony JA I TYLKO JA - pajac nikt na świecie go nie trawi .... nawet gdyby każdemu loda robił i tak będzie postrzegany jako dupeek.
 
@PiotreW

Post2018-04-16, 12:26      Red Bull wierzy w utrzymanie Ricciardo. 'Spójrz na... Odpowiedz z cytatem
po co mieli zmieniać opony Raikonenowi skoro zrobili to parę kółek wcześniej? Nie wiem czy Bottas i Vettel by zjechał czy nie. Nie mieli okazji ani takiej szansy. Bo gdy mijali zjazd SC nie było. Dopiero szansa pojawiła się gdy RB były przed zjazdem. Mercedes i Ferrari nie mogły w tym momencie podjąć żadnej decyzji. Więc jest to w dużej mierze fuks dla Riccardo. Tak samo jak głupota Maxa była dla niego sprzyjająca. Bo gdyby dobrał lepiej moment wyprzedzania Lewisa i wykazał trochę cierpliwości dobierając lepszy moment na wyprzedzenie już wolno jadącego Vettela to on by wygrał. Ale co ma Riccardo powiedzieć, że wygrał fuksem. Nie powie tego choć wszyscy to widzieli. Ale niech ma bo szczęście w życiu tez potrzebne.
 
PayDriver

Post2018-04-16, 12:33      Red Bull wierzy w utrzymanie Ricciardo. 'Spójrz na... Odpowiedz z cytatem
Haha a jak było z Vettelem i Webberem w Red Bullu? Też robili to samo co Ferrari - faworyzowali Vettela kosztem Webbera, tak więc Horner nie ma tu nic do powiedzenia w tej kwestii.
 
ekwador15

Post2018-04-16, 12:39      Red Bull wierzy w utrzymanie Ricciardo. 'Spójrz na... Odpowiedz z cytatem
To co zrobiło Ferrari to dramat. za nic mają Kimiego. dla nich Kimi moglby być i na 10 miejscu byle pomogl Sebowi. Za czasów dominacji merca nic takiego nie mialoby miejsca. a sami zepsuli wygrana Sebowi, bo zwlekali z jego pitem, sytuacja sprzed safety cara.
 
Gdyby Rossberg

Post2018-04-16, 13:19      Red Bull wierzy w utrzymanie Ricciardo. 'Spójrz na... Odpowiedz z cytatem
nie był Niemcem to kto wie czy z automatu nie był by numerem dwa. Nie ma co debatować jeśli w jakiejś stajni jeździ jakiś kierowca z talentem to siłą rzeczy drugi staje się numerem da. Co mogliśmy obserwować w zeszłym sezonie w RB. I Riccardo to wie. MOże doszedł do wniosku, że lepiej być numerem dwa w ferrari, które jest szybsze od RB.
 
Na miejscu Kimiego

Post2018-04-16, 14:16      Red Bull wierzy w utrzymanie Ricciardo. 'Spójrz na... Odpowiedz z cytatem
zajeba..... bym za sam start , za tarczę ochronną to bym zgolił siwe włosy Panu z Marlboro... Kimi i tak jesteś wielki ! Seb majstra na cudzych plecach nie zdobędzie!
 
haha

Post2018-04-16, 15:51      Red Bull wierzy w utrzymanie Ricciardo. 'Spójrz na... Odpowiedz z cytatem
nic nie rozumiecie z F1.To nie jest sportowa czysta rywalizacja ,kto jest lepszy,szybszy.Każdy kierowca,każdy zespół ma swoje cele np Williams chce tylko przetrwać za wszelką cenę ,Sirotkin chce być w światku kierowców F1,RBR chce mieć własnego dostawcę silników,podobnie McLaren ,by walczyć o tytuł,STR robi za testera i silnika i kierowców,Force India chce zdobyć głównego sponsora poprzez wynik na torze,MERC walczy o wszystko -tytuły kierowców i konstruktorów oraz dublet kierowców,Ferrari walczy tylko o tytuł kierowców, Kimi jeździ tylko dla kasy, za dobre wyniki dostaje premie (10 mln kontraktu +6 mln premii).Po co Kimi siedzi w Ferrari i od 5 lat nie wygrał tam wyścigu? Vettel jest i będzie do 2021 roku nr 1 w Ferrari-TAKI MA KONTRAKT,po co ma tam iść Ricciardo- ma jeżdzić 3 lata bez szans na wygranie wyścigu?. Z wielu wypowiedzi Ricciardo jasno wynika że rozmawia z Mercem,tam może powalczyć o tytuł,Mercowi zwisa który z ich kierowców zdobędzie tytuł.W grze może byc także Renault które czyni stałe postępy i za 2 lata powinni sie włączyć do walki o tytuły.RBR jeżeli przejdzie na Hondę to nie ma szans do nowych regulacji na mistrza,strata Hondy jest nadal zbyt duża zwłaszcza pod względem niezawodności.W bahrajnie podkręcili silnik i było lepiej ,w Chinach ustawili silnik konserwatywnie i byli pod koniec stawki
 
BW

Post2018-04-16, 16:31      Red Bull wierzy w utrzymanie Ricciardo. 'Spójrz na... Odpowiedz z cytatem
Seb tylko pokazał jaki jest ch..j a nie kolega. Własnemu koledze spitolił wyścig. Masakra. Mama nadzieję że Kimi będzie go miał od teraz w czarnej du....e.
 
@haha

Post2018-04-16, 19:06      Red Bull wierzy w utrzymanie Ricciardo. 'Spójrz na... Odpowiedz z cytatem
Kimi za 16 mln USD , to by ze swojego domu ze Szwajcarii nie wyleciał.... Za kontrakt plus premie i kontrakty sponsorskie to szacuję się na ok. 30-33 mln USD rocznie. Do tego psychika być kolegą Seba - bezcenne!
 
Forum samochodowe » F1 » Red Bull wierzy w utrzymanie Ricciardo. 'Spójrz na...
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do: