Forum samochodowe » Serwis V10.pl » Reflektostop
Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu

Reflektostop

Autor Wiadomość
Reflektostop


Dołączył: 16 Lut 2016
Posty: 1

Post2016-02-16, 11:35      Reflektostop Odpowiedz z cytatem
Antyoślepieniowe ekrany ochronne. Wytrzymała kaseta z ABSu posiada dwa ekrany. Żółty, zabezpieczający przed oślepianiem podczas jazdy nocą. Szary poprawiający widoczność w warunkach zamglenia oraz chroniący oczy przed słońcem.


Zasada działania Reflektostopu oparta jest na fizyce światła przechodzącego przez ekran ochronny w którym następuje trzykrotne załamanie wiązki strumienia światła reflektorów pojazdu jadącego z przeciwka.

Efekt działania filtra jest szczególnie widoczny podczas jazdy nocnej, powoduje niejako tłumienie siły światła reflektorów oślepiającego pojazdu a wpływa na poprawę widoczności drogi i pobocza, co z kolei powoduje poprawę bezpieczeństwa prowadzącego pojazd i innych uczestników drogi podczas jazdy nocnej.

Filtr ochronny znajduje się w specjalnie do tego celu przystosowanej kasecie z tworzywa, montowanej do osłony przeciwsłonecznej występującej w każdym seryjnym aucie. W momencie wystąpienia efektu oślepienia, wystarczy jednym ruchem ręki wyciągnąć filtr i cieszyć się komfortową i bezpieczną jazdą!

Podczas jazdy w dzień, w warunkach zamglenia, możemy wysunąć maksymalnie ekran szary, przez który dostrzegać będziemy znaczną poprawę kontrastowości wszystkiego, co znajduje się na drodze i poboczu.

W czasie jazdy podczas dużego nasłonecznienia, szczególnie przy nisko świecącym słońcu, ekranu szarego możemy również użyć do ochrony wzroku przed oślepianiem przez światło słoneczne. Kaseta Reflektostopu posiada element samooczyszczający ekranów, co pomaga utrzymać je w wymaganej, doskonałej czystości.

Reflektostop jest produktem polskim, chroniony patentem.

Zapraszamy do kupna na stronie http://sklep.reflektostop.com/
pierwszy (1).jpg
 Opis:  
 Rozmiar:  84.2 KB
 Odsłon:  4468 raz(y)

pierwszy (1).jpg

filtr.jpg
 Opis:  
 Rozmiar:  89.3 KB
 Odsłon:  4488 raz(y)

filtr.jpg

 
Reklamy
Forum samochodowe » Serwis V10.pl » Reflektostop
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do: