Forum samochodowe » Gry samochodowe » Renault pierwszym zespołem F1 z własnym teamem esportowym
Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu

Renault pierwszym zespołem F1 z własnym teamem esportowym

Autor Wiadomość
V10.pl

Post2018-02-13, 13:55      Renault pierwszym zespołem F1 z własnym teamem esportowym Odpowiedz z cytatem

Reklamy
KTM

Post2018-02-13, 13:55      Renault pierwszym zespołem F1 z własnym teamem esportowym Odpowiedz z cytatem
A po co niby maja sie szkolic w symulatorze jak w zawodach jezdza virtualnie bez symulatora ...;] chca z nich zawodnikow torowych zrobic czy co? Troche to dziwne ... ludzie esportowi nie maja kondychy ;]]]] a tu niby pujdzie przesłanie ze kazdy gracz virtualny moze jezdzic w elitarnych zawodach ....

Humonguos

Post2018-02-13, 18:08      Renault pierwszym zespołem F1 z własnym teamem esportowym Odpowiedz z cytatem
Szopka medialna, zobaczymy jakie będą realne efekty. Aktualnie tylko Sony Playstation i regularne zawody oraz szkółki Gran Turismo daje jakiekolwiek wymierne policzalne efekty i korzyści dla zawodników e-sportowych, już parę osób miało szansę sprawdzić się w prawdziwych mocnych maszynach wyścigowych, a przynajmniej jeden z tych e-graczy dostał pracę po prawdziwych testach w prawdziwych zespole wyścigowym. Na chwilę obecną wszystko co nie jest zawodami sygnowanymi przez Sony Playstation Gran Turismo jest stratą czasu.

PayDriver

Post2018-02-25, 14:23      Renault pierwszym zespołem F1 z własnym teamem esportowym Odpowiedz z cytatem
nie wierzę, że są ludzie którzy chcą oglądać "nerdów" grających w F1 na komputerze xD

JanDzak Saab
93

Miasto: Przytoczna

Post2018-02-26, 03:14      Renault pierwszym zespołem F1 z własnym teamem esportowym Odpowiedz z cytatem
PayDriver napisał:
nie wierzę, że są ludzie którzy chcą oglądać "nerdów" grających w F1 na komputerze xD

Ale są i nic na to nie poradzisz Smile

Forum samochodowe » Gry samochodowe » Renault pierwszym zespołem F1 z własnym teamem esportowym
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do: