Forum samochodowe » Giełda - darmowe ogłoszenia użytkowników » SERWIS SAMOCHODÓW MARKI BMW I MINI W STRZEGOMIU
Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu

SERWIS SAMOCHODÓW MARKI BMW I MINI W STRZEGOMIU

Autor Wiadomość
DANUŚ


Dołączył: 13 Sie 2009
Posty: 2

Post2009-08-13, 16:41      SERWIS SAMOCHODÓW MARKI BMW I MINI W STRZEGOMIU Odpowiedz z cytatem
Zapraszamy do nowo otwartego serwisu samochodowego w Strzegomiu przy ul. A.Mickiewicza 1/4 - TEL 509 95 35 30 (na terenie byłej jednostki wojskowej, za bramą towarową Zrembu).

SERWIS BMW STRZEGOM

D&D SERVICE powstało aby dać możliwość serwisowania na najwyższym poziomie samochodów marki BMW i MINI. Wieloletnie doświadczenie zdobyte przez nasz personel, potwierdzone licznymi certyfikatami, stawia nas w czołówce profesjonalnych warsztatów. Jesteśmy alternatywą dla drogich i nie zawsze skutecznych serwisów autoryzowanych. Nie oznacza to jednak, że jesteśmy w czymś gorsi. Wręcz przeciwnie w wielu kwestiach je przewyższamy. Nasze główne cechy to ogromna wiedza, profesjonalne podejście do oczekiwań klienta, fachowa pomoc, sumienność i gwarancja.

D&D SERVICE Ci się opłaci…

W dobie kryzysu możemy się pochwalić bardzo konkurencyjnymi cenami. Jesteśmy nawet o 50% tańsi od autoryzowanych serwisów. Oferujemy jako nieliczni serwis wyjazdowy, a także możliwość wykonywania napraw u klienta w domu. A wszystko po to, byś Ty nie musiał się martwić niesprawnym autem. Nie musisz dłużej tracić czasu rezygnując ze swej pracy czy własnego biznesu. D&D SERVICE wyręczy Cię byś Ty mógł zarabiać bez przeszkód.

Poza tym w D&D SERVICE …

Posiadamy w swojej ofercie oryginalne części i akcesoria BMW i MINI, dzięki temu obsługujemy Twój samochód tak jak autoryzowane serwisy tylko taniej. Dla chcących zminimalizować jeszcze bardziej koszty eksploatacji swojego samochodu wykonujemy naprawy także z użyciem zamienników. Posiadając bogate wyposażenie warsztatu i ciągle je powiększając wykonujemy wszelkie prace przy Twoim aucie. Dokładamy też wszelkich starań, dbając o czystość Twojego samochodu. Robimy wszystko po to byś jeszcze bardziej cieszył się, że korzystasz z naszych usług.

OFERUJEMY:
MECHANIKA POJAZDOWA
DIAGNOSTYKA KOMPUTEROWA
KASOWANIE KODÓW BŁĘDÓW
NAPRAWY ZAWIESZENIA
PRZEGLĄDY EKSPLOATACYJNE
NAPRAWY SKRZYŃ BIEGÓW
SPRZEDAŻ CZĘŚCI NOWYCH I UŻYWANYCH
OFERTA CZĘŚCI ORYGINALNYCH I ZAMIENNYCH
SERWIS WYJAZDOWY!*
MOŻLIWOŚĆ DOKONYWANIA NAPRAW U KLIENTA*

TEL. 509 95 35 30
e-mail: daniel.przystas@wp.pl
 
Reklamy
Forum samochodowe » Giełda - darmowe ogłoszenia użytkowników » SERWIS SAMOCHODÓW MARKI BMW I MINI W STRZEGOMIU
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do: