Forum samochodowe » F1 » Vettel ma pretensje o moment wypuszczenia samochodu...
Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu

Vettel ma pretensje o moment wypuszczenia samochodu...

Autor Wiadomość
V10.pl


Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 16776540

Post2018-04-15, 16:03      Vettel ma pretensje o moment wypuszczenia samochodu... Odpowiedz z cytatem
 
Reklamy
Ostatnio jak

Post2018-04-15, 16:04      Vettel ma pretensje o moment wypuszczenia samochodu... Odpowiedz z cytatem
mu SC dał zwycięstwo to takiego problemu nie miał.
 
Fakt faktem

Post2018-04-15, 16:08      Vettel ma pretensje o moment wypuszczenia samochodu... Odpowiedz z cytatem
Organizatorzy, sędziowie powinni podejmować tą decyzję zanim pierwszy w stawce dojedzie do miejsca gdzie może wjechać na pit lane. Bo to, że akurat SC został wprowadzony na tym okrążeniu to ok nikt nie miał wpływu na to co zrobią ci z TR. No i że pasowało to RB bo wcześniej zmieniali koła to ok też RB tego nie mógł przewidzieć. Po prostu mieli fart i bardziej dopasowali się ze strategią do tego co się stało. Ale czekając z SC aż miejsce zjazdu przejadą jakieś auta i część z tyłu może zjechać. A część stawki z przodu już nie rodzi podejrzenia o manipulowanie kolejnością w stawce. Nawet rozumiem rozżalenie Vettela bo i jego team zepsuł mu wyścig przetrzymując kółko czy dwa po zjeździe Bottasa. Ale tego przecież nie powie.
 
@Ostatnio jak

Post2018-04-15, 16:12      Vettel ma pretensje o moment wypuszczenia samochodu... Odpowiedz z cytatem
spróbuj zrozumieć co on mówi. Lub poproś kogoś dorosłego by ci wytłumaczył. Mu chodzi o moment wprowadzenia SC w momencie gdy czołówka już minęła zjazd do pit lane a cześć z tyłu nie. Nawet w tv było widać jak długo się nad tym zastanawiali bo kawałki po kolizji TR leżały tam od okrążenia czy dwóch wcześniej.
 
@Ostatnio jak

Post2018-04-15, 18:06      Vettel ma pretensje o moment wypuszczenia samochodu... Odpowiedz z cytatem
a ty spróbuj zrozumieć , że ktoś musi ocenić sytuację zanim podejmie decyzję czy ma wjechać SC i raczej nie ma to związku z tym kto jest w jakiej kolejności i momencie wyścigu tylko z bezpieczeństwem na torze - może poproś kogoś z dorosłych aby ci to wyjaśnił abyś się za chwilę znowu nie skompromitował.
 
Iceman84PL

Post2018-04-15, 18:27      Vettel ma pretensje o moment wypuszczenia samochodu... Odpowiedz z cytatem
Ventyl przestan biadolic oportunisto ! To co dzisiaj zrobil na starcie wypychajac kolege na bande pokazalo jego prawdziwa twarz po trupach do celu ! Gdyby przepóscił Kimiego po wewnetrznej kolejny zakret byl jego po zewnetrznej i odzyskal by pozycje , zagral by zespolowo , ale nie on ma za nic wspolprace zespolowa lepiej wykorzystac kolege do stopowania by samemu osiagnac sukces dla mnie to padlina ludzka , pasozyt . Tak postepujac nigdy nie wygra mistrzostwa bo w pozniejszej fazie mistrzostw Kimi przestanie ci pomagac i zacznie grac w swoja gre a ty bez pomocy przegrasz z Mercedesem badz Red Bullem to kwestia kilku kolejnych GP . Nic dziwnego ze nie masz fanow na Swiecie .
 
Wcale mu się

Post2018-04-15, 18:58      Vettel ma pretensje o moment wypuszczenia samochodu... Odpowiedz z cytatem
nie dziwię, że blokował Kmiego. Kimi ma wolniejsze tempo wyścigowe i nie chciał Vettel za nim utknąć. Tym bardziej, że Kimi miał strategie na jeden pit stop więc wolniejsza jazda była zakładana. A utrata pozycji przez Kimiego na rzecz Masa nie miała nic wspólnego z blokowaniem po starcie. Co robi każdy kierowca mający możliwość wyboru toru jazdy. Zresztą nie o to tu chodzi. Decyzja o SC powinna być podejmowana tak by cała stawka mogła skorzystać. A nie gdy cześć aut już minie zjazd do alei. To rodzić może podejrzenia o chęć ustawiania wyścigów i pomagania komuś z tyłu stawki.
 
fucken logic

Post2018-04-15, 19:13      Vettel ma pretensje o moment wypuszczenia samochodu... Odpowiedz z cytatem
czyli jak zyskał w pierwszym GP to było OK a jak stracił to już nie jest - brawo. "Jak Kali ukraść komuś krowa to być dobrze, a jeśli Kalemu ktoś ukraść krowa to być źle"
 
Humonguos

Post2018-04-15, 20:39      Vettel ma pretensje o moment wypuszczenia samochodu... Odpowiedz z cytatem
Oj już daj spokój Błogosławiony Sebastianie... Profesor KImi był po prostu dziś lepszy od ciebie.... wszystko zespół robił "pod ciebie"... na początku Profesor Kimi miał nakaz blokowania Hamiltona, później blokował Bottasa dla ciebie a i tak na dużo świeższych oponach nie potrafiłeś zbliżyć się do Valtteriego.. a na samym końcu gdy Profesor Kimi miał dużo gorsze opony niż ty miałeś to jednak potrafił powalczyć z Bottasem. Tak po męsku - Seba daj spokój Kimi was faster than you.
 
@fucken logic

Post2018-04-16, 06:34      Vettel ma pretensje o moment wypuszczenia samochodu... Odpowiedz z cytatem
mu chodzi o to, że decyzja była podjęta gdy cześć stawki minęła zjazd do alei. Nie ma pretensji o to że podjęto decyzję o SC. Tylko, że on i Mercedesy nie miały szans by zareagować a RB taką szansę dostał. I dzięki temu wygrał.
 
kardan

Post2018-04-16, 09:35      Vettel ma pretensje o moment wypuszczenia samochodu... Odpowiedz z cytatem
Przesadnie uczulonym na Vettela polecam alergik.Facet jest konkretny i wyraża się normalnie,a alergicy mówią jakby najedli się szaleju.
 
Błąd w logice

Post2018-04-16, 09:52      Vettel ma pretensje o moment wypuszczenia samochodu... Odpowiedz z cytatem
Mogli Kimiemu zmienić opony a tego nie zrobili... Zespół popełnił błąd a przecież Kimi mógł wygrać wyścig!
 
Obiektywny kibic

Post2018-04-16, 12:22      Vettel ma pretensje o moment wypuszczenia samochodu... Odpowiedz z cytatem
Vettel, jak wygrał gnojek dzięki wirtualnemu to pretensji nie miał?? Dla niego poświęcili Kimiego, by to zero mogło wygrać. To było fer??? To uczciwa walka??? Vetel nie potrafisz przegrywać, Kimi jest lepszy, ale ferrari faworyzuje tego bufona.
 
Forum samochodowe » F1 » Vettel ma pretensje o moment wypuszczenia samochodu...
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do: