Forum samochodowe » F1 » Vettel o prowadzeniu na półmetku sezonu: Marzyłem o tym
Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu

Vettel o prowadzeniu na półmetku sezonu: Marzyłem o tym

Autor Wiadomość
V10.pl

Post2017-08-11, 15:00      Vettel o prowadzeniu na półmetku sezonu: Marzyłem o tym Odpowiedz z cytatem

Reklamy
haha

Post2017-08-11, 15:01      Vettel o prowadzeniu na półmetku sezonu: Marzyłem o tym Odpowiedz z cytatem
ale fanboje Hamiltona i tak wiedzą lepiej - Hamilton jest lepszy ,Mercedes teź jest najlepszy ..... a prowadzi Vettel

357

Post2017-08-11, 15:26      Vettel o prowadzeniu na półmetku sezonu: Marzyłem o tym Odpowiedz z cytatem
Jeżeli dobrze śledzisz obecny sezon to w niedalekiej przeszłości Ferrari może mieć poważne problemy z karami za jednostki napędowe, źle im nie życzę , myślę jednak że kar nie ominą

haha

Post2017-08-11, 15:52      Vettel o prowadzeniu na półmetku sezonu: Marzyłem o tym Odpowiedz z cytatem
a jak ty dobrze śledzisz zuzycie elementów to wszystkie (chyba)dotychczas wykorzystane elementy nie sa zepsute ani mocno wyeksploatowane czyli moga je ponownie wykorzystać tak jak w zeszłym sezonie.A jak nawet wymienią z karami to zrobia to na torze gdzie można łatwo wyprzedzać więc Vettel i tak skończy na P3. A kary to na razie dostał Mercedes no i sorry ale im życze źle

SSupra f1

Post2017-08-11, 18:21      Vettel o prowadzeniu na półmetku sezonu: Marzyłem o tym Odpowiedz z cytatem
Vettel to szuja szwapska... przes niego nie wygra ani jednego wysiciguw kimi... Niemcy to kurvy chytre je** ich bez wyjątku szumi tez. Hamilton gra fer play w stylu artona senny

Humongous

Post2017-08-11, 18:41      Vettel o prowadzeniu na półmetku sezonu: Marzyłem o tym Odpowiedz z cytatem
Vettel jest tym kim był kiedyś Senna. Prawdziwy mistrz i objawienie naszych czasów. FORZA FERRARI, FORZA VETTEL.

adamm

Post2017-08-11, 21:04      Vettel o prowadzeniu na półmetku sezonu: Marzyłem o tym Odpowiedz z cytatem
niemieccy kierowcy F1(Vettel,schumacher) to naciagani mistrzowie, nic wiecej!

Artysa

Post2017-08-11, 21:11      Vettel o prowadzeniu na półmetku sezonu: Marzyłem o tym Odpowiedz z cytatem
Very Happy

xsawierr

Post2017-08-12, 08:35      Vettel o prowadzeniu na półmetku sezonu: Marzyłem o tym Odpowiedz z cytatem
Nie obchodzi mnie co myśli i gada Vettel , najważniejsze by wygrał Hamilton albo Bottas i tyle !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Skoczek120

Post2017-08-12, 14:17      Vettel o prowadzeniu na półmetku sezonu: Marzyłem o tym Odpowiedz z cytatem
@SSupra F1 - najpierw to naucz się pisać poprawnie imię Brazylijczyka. A po drugie... taaa Senna grał fair. Razz

xsawierr

Post2017-08-12, 17:57      Vettel o prowadzeniu na półmetku sezonu: Marzyłem o tym Odpowiedz z cytatem
Wziąłem tabletki i już mi przeszło.

Forum samochodowe » F1 » Vettel o prowadzeniu na półmetku sezonu: Marzyłem o tym
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do: