Forum samochodowe » F1 » Webber nie spodziewa się gorszego traktowania...
Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu

Webber nie spodziewa się gorszego traktowania...

Autor Wiadomość
V10.pl

Post2018-02-07, 13:41      Webber nie spodziewa się gorszego traktowania... Odpowiedz z cytatem

Reklamy
vettel to cienias

Post2018-02-07, 13:41      Webber nie spodziewa się gorszego traktowania... Odpowiedz z cytatem
sebastianek zawsze miał taryfę ulgową w Red bullu i teraz w ferrari.Nikt nie ma takiego pazia do pomocy w zespole jak ten niemiecki wolnojad ma w raikkonenie.O Red bullu to nawet szkoda pisać bo kto ma wiedzieć wie.Tak żenującego buraczyny zrobionego na wielkiego „miszcza” to w F1 nie było nigdy.Dobrze że przyszedł Ric i pokazał mu że na tle szybkiego kierowcy sebastian nie istnieje.Uciekł do ferrari i tam znalazł kolejną parówkę na tle której może zabłysnąć.Obojętnie kto teraz tam przyjdzie za raikkonena to ten niemiecki wolnojad kończy karierę.

skoda felicia

Post2018-02-07, 19:09      Webber nie spodziewa się gorszego traktowania... Odpowiedz z cytatem
Co ty będziesz pisał jak by Vettel zdobył mistrza ?

vettel to cienias

Post2018-02-08, 06:25      Webber nie spodziewa się gorszego traktowania... Odpowiedz z cytatem
Chyba na playstation 4.Powiedz mi tylko jak ten wolnojad może zdobyć mistrza przy Hamiltonie,Verstappenie i bez Neaweya?Ten scenariusz jest wykluczony wiec po co operować takimi absurdami?

vettel to cienias

Post2018-02-08, 08:06      Webber nie spodziewa się gorszego traktowania... Odpowiedz z cytatem
Ps.Chyba że chciałeś mnie rozbawić,to ci sie udało.Lubie jak ktoś świadome operuje abstrakcją.

Aerton

Post2018-02-08, 08:42      Webber nie spodziewa się gorszego traktowania... Odpowiedz z cytatem
Webber był popychadłem potomka zbrodniarzy niemieckich Vettela a Ricardo jest popychadłem tego smarka Verstapena. Webber to w ogóle taki ktoś co powie że deszcz pada będąc olewanym

F.O.A.D

Post2018-02-09, 07:00      Webber nie spodziewa się gorszego traktowania... Odpowiedz z cytatem
@Vettel to cienias. Wyjasnij mi cwiercmozgu jeden jak to sie stalo ze w '14 RIC zniszczyl 4 krotnego majastra a w '15 dostal baty od goscia co zostal bez bolidu na '18. Dawaj szmato stara wyjasniaj co jest. Buraku wkrec sie w ten sport poznaj troche historii ze takie klimaty zawsze sie dzialy. A tak poza tym to czego tak Vettela niszczysz caly czas? Neutrealne podejscie takze co badz. Dalej mysle ze jestes paski. Foad

vettel to cienias

Post2018-02-09, 11:08      Webber nie spodziewa się gorszego traktowania... Odpowiedz z cytatem
Wow,ale to było groźne,prawie sie popłakałem i jeszcze ten pedalski podpis na końcu,niesamowite matole.Nie będę się powtarzał i tłumaczył następnej paròwce o co chodzi.Możesz mnie pocałować.A na twoją pożal się Boże wiedzę o F1 moge nasikać bo zjadam cie na śniadanie.Ale posty takich niedorozwojów motywują mnie jeszcze bardziej do trolowania tutaj,szkoda tylko że niemge zobaczyć jak ci cieknie piana z ryja hahahahaha

@Foad

Post2018-02-09, 23:26      Webber nie spodziewa się gorszego traktowania... Odpowiedz z cytatem
Właśnie ci odpowiedział ten de** brakiem odpowiedzi na pytanie tylko wiązanką wyzwisk jak zwykle. A ten niemiecki buraczyna zdobył 4 tytuły, więc nie wiem w jaki sposób można zrobić 4 tytuły bedąc wolnojadem .Hamilton nie startował w sezonach 2010-2013 ? Dlaczego nie pokonał Vettela? Neway dalej tworzy bolidy dla RedBulla- czemu Ricciardo czy Max nie dominują w wyścigach ,nie zdobywaja tytułów tylko regularnie przegrywają z Vettelem?

vettel to cienias

Post2018-02-10, 09:51      Webber nie spodziewa się gorszego traktowania... Odpowiedz z cytatem
Czy ty naprawdę niechcesz zrozumieć co pisze czy niepotrafisz?Przecież ja nie bede tłumaczył ciagle tego samego tylko dlatego że ktoś jest lekko niedorozwinięty.A vettel nie startował w 2016?Dlaczego nie pokonał Hamiltona?A twoje ostatnie pytanie to chyba żart.Ty napewno nie pomyliłeś portali?

tak kolega

Post2018-02-10, 11:28      Webber nie spodziewa się gorszego traktowania... Odpowiedz z cytatem
Vettel startowal w 2016 i miał 30 KM mocy mniej i gorszy bolid od Hamiltona oraz kilka awarii w sezonie.A co usprawiedliwia Hamiltona? Alonso miał jeszcze gorszy bolid od McLarena i dawał radę.Neway nie pracuje w RedBullu??? to fake news??? Wyjaśnij jak sie zdobywa 4 tytuły bedąc najgorszym kierowcą w stawce?????

Forum samochodowe » F1 » Webber nie spodziewa się gorszego traktowania...
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do: