Forum samochodowe » F1 » Williams namawiany na Kubicę przez Ecclestone'a
Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu

Williams namawiany na Kubicę przez Ecclestone'a

Autor Wiadomość
V10.pl

Post2017-10-12, 17:54      Williams namawiany na Kubicę przez Ecclestone'a Odpowiedz z cytatem

Reklamy
FanRoberta

Post2017-10-12, 17:54      Williams namawiany na Kubicę przez Ecclestone'a Odpowiedz z cytatem
rosberg, eklerstone za Kubicą to juz chyba pewne, koles po wypadku, to takie SHOWWW jakie F1 nie widziała, dostałby sie nawet z obcietą ręką nawet dostanie zwycieski bolid zeby było głośniej!!!!

hrabia

Post2017-10-12, 17:56      Williams namawiany na Kubicę przez Ecclestone'a Odpowiedz z cytatem
Zawsze mówiłem, że Bernie to porządny gość. Humungous, gdzie jesteś? Trzeba jechać na starego dziada...

FanRoberta

Post2017-10-12, 18:03      Williams namawiany na Kubicę przez Ecclestone'a Odpowiedz z cytatem
Kiedyś Rosberga strasznie nie lubiłem, a teraz widze ze to spoko gość

skoda felicia

Post2017-10-12, 18:59      Williams namawiany na Kubicę przez Ecclestone'a Odpowiedz z cytatem
Humungousowi Stary ruter wyłączył i śpi , jutro będzie czadził .

Humongous

Post2017-10-12, 19:07      Williams namawiany na Kubicę przez Ecclestone'a Odpowiedz z cytatem
Jestem,jestem całym sercem za Kubica,to sie może udać.

Humungous

Post2017-10-12, 20:30      Williams namawiany na Kubicę przez Ecclestone'a Odpowiedz z cytatem
Ecclestone od dawna był niepoczytalny i bredził, nieraz jak Martin Brundle się go o coś zapytał to minęło 10 sekund zanim "dziadek załapał" a było wiele razy tak że gadał zupełnie nie na temat. No... to Kubica pojeździł sobie testowo Renault, teraz Williamsem, jeszcze tylko Węgry i koniec zabawy i do domu bo DiResta "DiResta is faster than you" hahaha.

jankoooo

Post2017-10-12, 23:35      Williams namawiany na Kubicę przez Ecclestone'a Odpowiedz z cytatem
Kiedyś też w Lewandowskiego nie wierzyli jak miał 18lat i klub sprzedał go za 5 tyś. zł. Very Happy teraz on tyle wydaje na sznurowadła Smile)))) Wracając do Kubicy to i dobrze że Renault nie zatrudniło bo po prostu oni na niego nie zasługują, pamiętam czasy jak u nich jeździł i robili i ustawiali go jak chciieli iiii do teraz niczego nie osiągneli. Wiliams może szału nie robi ale to legenda.

mi$iaty

Post2017-10-13, 00:59      Williams namawiany na Kubicę przez Ecclestone'a Odpowiedz z cytatem
Jest szansa że zobaczymy Kubicę w F1, ale to będzie Kubica Jr Junior xddd A propos juniora, to Robert ma już jakieś dzieci? bo ma prawie 33lata i? i co? dalej dusi kaczora? xdddd

FanRoberta

Post2017-10-13, 10:04      Williams namawiany na Kubicę przez Ecclestone'a Odpowiedz z cytatem
Z Kubicą Jr to ciekawy pomysł, niech Robert bierze sie do roboty:-)

Raikkonen_

Post2017-10-13, 11:35      Williams namawiany na Kubicę przez Ecclestone'a Odpowiedz z cytatem
mi$iaty on ma dzieci z twoja starà.

sunset

Post2017-10-13, 21:01      Williams namawiany na Kubicę przez Ecclestone'a Odpowiedz z cytatem
Skoro Robert był zachwycony to znaczy, że inżynierowie razem z Paddym Lowe zbierali szczęki z podłogi. Pewnie zobaczyli jak bolid z 2014 potrafi naprawde jeździć

sunset

Post2017-10-13, 21:03      Williams namawiany na Kubicę przez Ecclestone'a Odpowiedz z cytatem
co do Di Resty.....skoro był testowym i nie jeździł do tej pory to trudno by był szybszy nawet od Massy Smile

Forum samochodowe » F1 » Williams namawiany na Kubicę przez Ecclestone'a
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do: