Forum samochodowe » F1 » Wolff o wyborze Williamsa: Posadziłbym w bolidzie...
Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu

Wolff o wyborze Williamsa: Posadziłbym w bolidzie...

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Autor Wiadomość
Tak tak tak

Post2017-12-24, 00:39      Wolff o wyborze Williamsa: Posadziłbym w bolidzie... Odpowiedz z cytatem
wynająć kierowcę do rozwoju bolidu, kierowca nie rozwija bolidu bo zrobią to komputery. Co za dzieciarnia tu te głupoty wypisuje???
 
Reklamy
damian1987

Post2017-12-24, 07:35      Wolff o wyborze Williamsa: Posadziłbym w bolidzie... Odpowiedz z cytatem
szkoda ze rak temu nie był taki mądry jak miał wolne miejsce w Mercedesie tez mogł postawić na swojego juniora a wybrał bottasa....
 
bajubaju

Post2017-12-24, 13:08      Wolff o wyborze Williamsa: Posadziłbym w bolidzie... Odpowiedz z cytatem
Niech zerwie kontrakt z jednym ze Swoich kierowców i wstawi jednego z tych trzech skoro są tacy dobrzy ,hehehe. Czyżby tak bardzo merc i renia tak bardzo bali się Kubicy że im będzie punkty zabierał ?
 
Oni się

Post2017-12-24, 13:15      Wolff o wyborze Williamsa: Posadziłbym w bolidzie... Odpowiedz z cytatem
Kubicy nie boją. Oni wiedzą, że Kubica nie ma nic szczególnego do zaoferowania. Gdyby był tak rewelacyjnie szybki to by go zwerbowali bez względu na pieniądze. Po prostu z testów wyszło, że różnica Kubica vs Sirotkin jest minimalna a wkład finansowy nie porównywalny. Dlatego są te wahania. A Wolf jako były członek i współwłaściciel tego zespołu może wiedzieć coś więcej na temat tych testów niż pisze się w mediach. Co do rozwoju to taka jest prawda. Kierowcy schodzą tutaj na dalszy plan. Jak będzie lepiej wyliczy komputer. Kierowca może jedynie sprawdzić całość i dokonać regulacji pod dany tor. Więc droga dzieciarnio jak się nie wie nie ma co głupot pisać.
 
Zresztą w Williamsie

Post2017-12-24, 13:22      Wolff o wyborze Williamsa: Posadziłbym w bolidzie... Odpowiedz z cytatem
dobrze wiedzą, że przy budżecie jaki mają czyli wielokrotnie mniejszym niż Ferrari czy Mercedes nawet z najlepszym kierowcą jaki jest w stawce są w stanie zbudować samochód środka stawki. Więc mogą dojść do wniosku, że nie ma co angażować Kubicy. Skoro można mieś Sirotkina minimalnie gorszego lub lepszego z dużo większymi pieniędzmi. Zresztą nie ma co tym się podniecać. Za miesiąc dwa wszystko będzie jasne. I nie ma co się wkurzą na kogoś, że mówi coś szczerze. nawet jeśli Wolf jest przyjacielem Kubicy. To myślę, że lepiej mieć szczerego przyjaciela niż fałszywego, który mówi ci co innego a myśli co innego.
 
haha

Post2017-12-24, 15:32      Wolff o wyborze Williamsa: Posadziłbym w bolidzie... Odpowiedz z cytatem
ToroRosso średnio co 2 lata bierze debiutantów i cały czas walczą o 6-8 miejsce w generalce.Według głupich teorii powinni byc czerwoną latarnią , bo nie maja kierowców do rozwoju bolidu.Williams nawet z Massą i przygotowanym Kubicą nie dałby rady choćby ForceIndia a przeskoczą ich McLaren i Renault. Mogą przyjąć postawę przeczekania do nowych silników i związania z jakimś nowym, więc mogą sprzedawać kokpity paydriverom lub juniorom fabrycznych teamów
 
qrczak

Post2017-12-24, 21:32      Wolff o wyborze Williamsa: Posadziłbym w bolidzie... Odpowiedz z cytatem
@ Borat, czy naprawdę nie chcemy zobaczyć jeszcze Roberta w F1 ? Może kiedyś jakiś Polak wystartuje w F1, ale Robert to nasz Robert, któremu nikt nie pomógł, jedyny kierowca w F1 któremu jego kraj, ojczyzna nigdy nie pomogła, nie dała wsparcia, żadnego. Wielki szacunek dla Pana Artura Kubicy, który zrobił wszystko dla Roberta, aby mógł ścigać się w gokartach, a później w F1. Ludzie, to nasz Robert Kubica, a Wy .......... @ Borat, tak, wiem wykorzystują Kubicę dla reklamy, ale jako Polacy bądźmy za tym chłopakiem, za naszym Robertem, ludzie.....................
 
Do kogo to piszesz?

Post2017-12-24, 22:12      Wolff o wyborze Williamsa: Posadziłbym w bolidzie... Odpowiedz z cytatem
Polacy Robertowi nigdy nic nie dali, żadnego wsparcia. Zadali wręcz zeby płacił podatki w Polsce co jest śmieszne bo wszystko czego sie nauczył i doświadczenie jakie zdobył zawdzięcza ojcu, jego i swojemu poświeceniu, siedząc za granica i ciężko pracując. Teraz tez to wsparcie mogło by być większe skoro tak nasza gospodarka dobrze stoi.
 
@ qrczak

Post2017-12-25, 00:56      Wolff o wyborze Williamsa: Posadziłbym w bolidzie... Odpowiedz z cytatem
Małyszowi też nikt nie pomagał i sobie poradził.Poproś swoich kolesi z PEŁO co nakradli żeby go wspomogli,skoro nie chcą go w czołowych teamach. A tak w ogóle to chcesz żeby Vettel i Bottas dublowali go co wyścig?
 
do qrczak

Post2017-12-25, 05:11      Wolff o wyborze Williamsa: Posadziłbym w bolidzie... Odpowiedz z cytatem
Mógłbyś analfabeto nauczyć się poprawnego budowania zdań? bo tych twoich "..." kropeczek melepeto nie da się po prostu czytać. Dodatkowo jak zaczynasz myśl to ją kończ bo twoje teksty wyglądają jakby napisał je upośledzony umysłowo niedorozwój.
 
Kiedyś kradli

Post2017-12-25, 09:55      Wolff o wyborze Williamsa: Posadziłbym w bolidzie... Odpowiedz z cytatem
jedni dzisiaj kradną drudzy. Tu akurat bez różnicy. Mateusz jako były bankster i elita III RP sobie poradził. Kubica sobie poradził. Nie ma co tego razem mieszać. Rządy nie wspomagają raczej swoich sportowców i to nie tylko w Polsce. Z błahego powodu. Ponieważ zgłaszali by się inni sportowcy z danego kraju i mówili skoro pomagacie np Kubicy pomóżcie i mi. Chciał bym zobaczyć Kubice w F1 ale bez przesady. Po pierwsze nie za moje pieniądze. Po drugie jak ma to wyżebrać bo rząd czy rodacy dali dużo pieniędzy i jeździć gdzieś w końcu stawki bo jednak pomimo chęci kondycja już nie ta. To może lepiej niech nie jeździ. Niech poszuka innego toru np w Indy Car.
 
Co do pana

Post2017-12-25, 10:02      Wolff o wyborze Williamsa: Posadziłbym w bolidzie... Odpowiedz z cytatem
Artura Kubicy to w końcu robił to dla własnego syna. Zaplanował mu karierę od małego i całe szczęście jakoś się udało. Podobnie jak wielu innym rodzicom dzisiaj popularnych gwiazd sportu. Ale jest cała masa ludzi, którym kariera zaplanowana kiedyś przez rodziców totalnie nie wypaliła. To jest duże ryzyko. I albo rodzić zmarnuje dziecku życie gdy się nie uda. Albo czerpie potem korzyści wraz z dzieckiem jeśli się uda.
 
ob

Post2017-12-26, 20:31      Wolff o wyborze Williamsa: Posadziłbym w bolidzie... Odpowiedz z cytatem
Wszyscy w F1 wiedzą, że Kubica to wariat, a w tym sporcie takich się boją bo mogą namieszać. Wolff niedawno mówił, że jest dla Roberta miejsce w mercedesie i macie odpowiedź, tak usuwa się konkurencje, nie u nas to nigdzie.
 
Tak mówił

Post2017-12-27, 07:30      Wolff o wyborze Williamsa: Posadziłbym w bolidzie... Odpowiedz z cytatem
o Mercedesie ale o serii DTM a nie o F1. Więc albo poszukaj dokładnych informacji albo nie pisz bzdur. Bo Kubica w Williamsie to żadna konkurencja dla obu kierowców Mercedesa w F1. I każdy logicznie myślący to wie.
 
zdenek

Post2017-12-27, 08:19      Wolff o wyborze Williamsa: Posadziłbym w bolidzie... Odpowiedz z cytatem
Niech ich cwaniaczek weźmie do siebie
 
Forum samochodowe » F1 » Wolff o wyborze Williamsa: Posadziłbym w bolidzie... Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do: