Ta strona wykorzystuje "pliki cookie" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatnościNie pokazuj
dzban juz tu tylko sie udziela komentując? Za każdym razem jak ktoś tu pisze krytycznie o redakcji pojawia sie określenie dzban, a największym tu dzbanem to jesteś wlasnie ty.
Reklamy
@Czyżby redaktorek
2019-04-05, 20:39 Ferrari broni Vettela
Po pierwsze to Pan Redaktor, odrobinę kultury prostacki buraku. Po drugie największym dzbanem we wszechświecie jesteś ty.
Na pana
2019-04-05, 21:44 Ferrari broni Vettela
trzeba sobie zasłużyć redaktorku mizerny, cienki jesteś z tymi tekstami i cienki juz bedziesz zawsze.
@Na pana
2019-04-05, 22:51 Ferrari broni Vettela
To było oczywistą oczywistością że tak odpisze taki prostacki burak jak ty. Nie brawo ty. EOT
Jednak jesteś
2019-04-06, 00:30 Ferrari broni Vettela
bardzo cienki, do szkoły po wiedzę i ogładę szoruj i to jak najszybciej. Widać w domu nie wychowali i rośnie kolejny jak to sam określasz prostak.
DO OBU BURAKÓW
2019-04-06, 01:32 Ferrari broni Vettela
NIE KŁÓCIĆ SIĘ DZIECI I MARSZ DO SPANIA
@up
2019-04-07, 21:20 Ferrari broni Vettela
Nie pajacuj pajacu bo lepszy ten "redaktorzyna" od twojego starego.
@up
2019-04-08, 07:15 Ferrari broni Vettela
to ty pajacujący patolu zacząłeś obrażać redaktora... widzisz jak od razu jest niemiło gdy ktoś użyje czegoś osobistego która to docinka będzie ciebie dotyczyła lub twojego otoczenia? nagle zrobiło ci się niemiło... no to masz życiową lekcję i sobie ją zapamiętaj matole... zostałeś dojechany i wyjaśniony, ciao
Nikogo nie dojechales
2019-04-08, 15:08 Ferrari broni Vettela
obniżyłeś tylko siebie, jesteś za cienki zeby kogoś dojechać. Dzięki takim jak ty ten portal sie poskładał.