2019-04-13, 21:08 GP Chin - kwalifikacje: Bottas zdobywcą pole position...
Co do kierowania bolidem jedną lewą ręką, to przypomnę tylko, że od małego czyli od gokartów, Robert potrafił tak jeździć. Sam to zresztą powiedział. Prawą może sterować przyciskami na kierownicy albo dłubać w nosie. W gokartach prawej ręki używał wyłącznie do sterowania gaźnikiem.
Reklamy
adamskii
2019-04-13, 21:33 GP Chin - kwalifikacje: Bottas zdobywcą pole position...
@Ale prawdą...... zobaczymy w monako, zobaczymy jak poradzi sobie z tą niesprawną ręką
Robert jeździ
2019-04-13, 23:21 GP Chin - kwalifikacje: Bottas zdobywcą pole position...
na najwyższym poziomie świata, to F1. Tak łatwo wam przychodzi go krytykować, moze zacznijcie od siebie i zadajcie sobie pytanie co potraficie zrobic na jakimkolwiek poziomie powyżej zera? Większość z was nic nie potrafi, nawet obiektywnie skrytykowac wiec nie marnujcie czasu na pisanie bzdur, bierzcie sie do roboty bo nieudaczników przybywa i zasilicie ta roszczeniowa grupę.
@Robert jeździ
2019-04-14, 01:25 GP Chin - kwalifikacje: Bottas zdobywcą pole position...
Dzięki że opisałeś nam siebie i swoją rodzinę, psychologia, projekcja.
Kolejny prostak
2019-04-14, 02:54 GP Chin - kwalifikacje: Bottas zdobywcą pole position...
poczuł sie urażony.
@No i co z tego
2019-04-14, 04:03 GP Chin - kwalifikacje: Bottas zdobywcą pole position...
sam jesteś żałosny. Ja ci podaję oczywisty fakt a ty epitetami sypiesz. Ja rozumiem taki poziom. Co z tego, że to są wolne obroty. Skoro nie da rady obrócić prawą ręką kierownicy więcej niż o 90 stopni i musi ją przekładać. To znaczy, że w obrocie 45 czy 60 ta ręka tez może słabiej pomagać lewej. I nie piszcie bzdur, że Robert umie kierować jedną ręką. Bo to nie gokart. Oczywiście tor przejedzie. Ale nie ma co się dziwić, że sekundę zabraknie. Szanuję to co osiągnął kiedyś w f1. Ale ten powrót to porażka. Lepiej było te kasę wydać na zbudowanie ligi kartingowej tak by za ileś lat byli następcy. Niż wydać na zawodnika, który będzie tylko dojeżdżał do mety przeważnie na końcu.
@Kolejny prostak
2019-04-14, 06:02 GP Chin - kwalifikacje: Bottas zdobywcą pole position...
nie pruj sie misiu bo pocisk wszedl ci gleboko lel
Galektylion
Dołączył: 20 Cze 2019
Posty: 3
2019-06-20, 13:25 GP Chin - kwalifikacje: Bottas zdobywcą pole position...
Hejka, masz racje
Galektylion
Dołączył: 20 Cze 2019
Posty: 3
2019-06-20, 13:25 GP Chin - kwalifikacje: Bottas zdobywcą pole position...
Hejka, masz racje
Forum samochodowe » F1 » GP Chin - kwalifikacje: Bottas zdobywcą pole position...