Forum samochodowe » F1 » GP Monako - wyścig: Hamilton dowozi wygraną na...
Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu

GP Monako - wyścig: Hamilton dowozi wygraną na...

Autor Wiadomość
V10.pl


Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 16776540

Post2019-05-26, 16:25      GP Monako - wyścig: Hamilton dowozi wygraną na... Odpowiedz z cytatem
 
Reklamy
szymrap1


Dołączył: 14 Mar 2019
Posty: 0

Post2019-05-26, 16:25      GP Monako - wyścig: Hamilton dowozi wygraną na... Odpowiedz z cytatem
Lewis nawet gdyby wyjechał z pit stopu fiatem multiplą wygrałby ten wyścig. Drugi rok z rzędu taka męczarnia przez pół wyścigu
 
@#master

Post2019-05-26, 16:49      GP Monako - wyścig: Hamilton dowozi wygraną na... Odpowiedz z cytatem
no dla roberta otwieraja sie coraz szerzej drzwi do pozegnania F1,mial byc w monaco przelom,mial pokonac choc tego ciecia angielskiego,czyli nie bawem dostanie kopa,6-0 to juz tragedia,pozegnanie roberta,papa
 
@up

Post2019-05-26, 17:01      GP Monako - wyścig: Hamilton dowozi wygraną na... Odpowiedz z cytatem
A oglądałeś wyscig pajacu? Gdyby nie żałosna strategia Williamsa i obrócenie Kubicy przez Giovinazziego, Kubica byłby dzisiaj co najmniej na 15 miejscu, a wasz Dżordżuś na 19 Smile Moze redaktorzy napomkną o tym, że po pit-stopie Kubica nadrabiał do Russela po 1,5s na okrążeniu.
 
Fallito

Post2019-05-26, 17:19      GP Monako - wyścig: Hamilton dowozi wygraną na... Odpowiedz z cytatem
Kwalifikacje: Robson - Dżordż 0-6, Wyścig: Robson-Dżordż 0-6- Liczby nie kłamią, Robson regularnie dostaje baty od młokosa, oczywiście fanboje zaraz wyplują że bolid Robsona jest gorszy itp. Nawet w Monako gdzie "kierowca robi różnicę" Robson dostał lanie od nowicjusza. Balonik pękł z wielkim hukiem.
 
@Fallito

Post2019-05-26, 17:56      GP Monako - wyścig: Hamilton dowozi wygraną na... Odpowiedz z cytatem
Dobry żart. Widać o F1 wiesz tyle co widzisz w tabeli po końcu wyścigu.
 
rrrobert

Post2019-05-26, 18:22      GP Monako - wyścig: Hamilton dowozi wygraną na... Odpowiedz z cytatem
Przestancie oczym wy mowicie kubica dostarcza tylko pieniadze,przy okazji dadza mu pojezdzic,mlodzi kierowcy sie licza nie taki dziadek,napewno juz zaden zespol go nie wezmie,bo to strata czasu,a ten dzban @up,to wie tyle o F1 co zje,kubica nadrabial,haha,czym chyba na rowerze
 
Donald Trump

Post2019-05-26, 19:55      GP Monako - wyścig: Hamilton dowozi wygraną na... Odpowiedz z cytatem
Nie hejtuje TVP ale komentatorzy trochę mi przeszkadzają swoją gadatliwością i skakaniem z tematu na temat co trzy sekundy bo nie wiedzą jak komentować wyścig F1. Trzeba wyłączać dźwięk bo uszy bolą.
 
@rrrobert

Post2019-05-26, 20:58      GP Monako - wyścig: Hamilton dowozi wygraną na... Odpowiedz z cytatem
Obejrzyj najpierw powtorke wyscigu imbecylu i dopiero sie wypowiadaj. Podczas okrazen 23-39 Kubica odrobil dokladnie 24,561s (!) do twojego Dżordżusia, okr 40-55 to poczatek dublowan, podczas ktorych Kubica stracil 4,287s. Podczas okr 56 Robert dostał polecenie, zeby oszczedzac silnik i opony, zeby bez problemu skonczyc wyscig. Kubica obrobił do Russella ponad 20s i dostał polecenie, żeby zwolnić.
 
@up

Post2019-05-26, 22:17      GP Monako - wyścig: Hamilton dowozi wygraną na... Odpowiedz z cytatem
Spokojnie, debilom nie wytłumaczysz, a nie ma co się z nimi wykłócać, bo ich jest więcej Very Happy
 
filipf1

Post2019-05-27, 01:24      GP Monako - wyścig: Hamilton dowozi wygraną na... Odpowiedz z cytatem
dżordzson 6:0 robson xD robson go home xD
 
adamskii

Post2019-05-27, 07:17      GP Monako - wyścig: Hamilton dowozi wygraną na... Odpowiedz z cytatem
Tyle naszych państwowych pieniędzy z orlenu poszło na ten złom, williams powinien być w f2 i oddać pieniądze polskich podatników.
 
Orlen wydal

Post2019-05-27, 08:07      GP Monako - wyścig: Hamilton dowozi wygraną na... Odpowiedz z cytatem
swoje zarobione pieniadze na promocje i reklame wiec nikt tu nikomu baranie nie bedzie oddawal pieniedzy.
 
@adamskii

Post2019-05-27, 22:49      GP Monako - wyścig: Hamilton dowozi wygraną na... Odpowiedz z cytatem
Naprawdę szkoda tej naszej kasy z Orlenu, a tak to częściowo Williams otrzymał Naszą dywidendę która się należała Skarbowi Państwa, a PiS dobrze by wiedział co z kasą zrobić, już tyle świetnych programów pro-rodzinnych stworzyli dla dobra Narodu.
 
PIEŚŃ POGRZEBOWA DLA F1V1

Post2019-05-30, 10:32      GP Monako - wyścig: Hamilton dowozi wygraną na... Odpowiedz z cytatem
Witaj Janie z Bolesława, Masz się stawić przed Wacława, Bo Król tak rozkazuje, Iż ciebie potrzebuje. Czemuż tak rozkaz surowy? Jestem na wszystko gotowy; Wiem jaka tam nowina, Smierci mojej godzina. Pyta się Król Jana śmiele, Co mu Królowa w kościele Do ucha powiadała, Z czego się wyznawała. Wolę wszystkie męki znosić, Niż jedno słowo ogłosić; Większy rozkaz od Boga, Niż twa Królu powaga. Zawołajcie prędko katów, Zewleczcie do naga z szatów, Palcie go pochodniami, I smolnemi świecami. Złoto ogniem wyczyszczają, Mnie zaś ogniem doświadczają, Ochoty dodawają, Rany twe wyrażają. Co dla Boga! skały, mury, Kruszą się twarde marmury, A ty się mąk nie boisz, W uporze swoim stoisz? Wiedz o Królu! że twe męki, Słodsze niż niebieskie rzeki, Dla Jezusa mojego, I dla świętych ran jego. Wiedźcież już uporczywego, Uwiążcież u karku jego Kamień, z mostu Pragskiego Zrzućcie, jak niemównego. Król mi mówić rozkazuje, Spowiedź usta pieczętuje, I myśleć się nie godzi, Co słyszę przy spowiedzi. Już dekret nieodwołany, Jesteś już na śmierć skazany; Upamiętaj się Janie, A znajdziesz łaskę u mnie. Nie śmiem mówić Królu tego, Co przeciw sławie bliźniego; Tobie za śmierć dziękuję, Którą mile przyjmuję. Płaczcie sieroty ubogie, Już związane ręce drogie, Które was ratowały, I jałmużny dawały. Już w Mołdawie[1] utopiony, Kamień drogi zanurzony, Gwiazdami oświecony, Do nieba przeniesiony. Szkoły Pragskie lamentują, O Doktorze się zwiadują, Słysząc że utopiony, Żal ich nieukojony. Dziatki małe narzekają, Za nim w niebo poglądają, Płaczą nauczyciela, Wszystkich pocieszyciela. O zły królu! kanonika, I świętego Jałmużnika, Niewinnie utopiłeś, I Pragę zasmuciłeś. Zgasła świeca na Ambonie, Stracił się klejnot w koronie; Sieroty się pytają, Gdzie Ojca swego mają? Już w niebie z Bogiem króluje, Za nami tam oręduje; Jest tam naszym Patronem, I sławnym Opiekunem. Niech doznamy twej przyczyny, Teraz i w śmierci godziny, O nasz miły Patronie! Nepomuceński Janie!
 
Forum samochodowe » F1 » GP Monako - wyścig: Hamilton dowozi wygraną na...
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do: