2019-03-16, 11:50 Hamilton zszokowany przewagą Mercedesa
maskowali formę na testach. Gdy już przyszło co do czego prawda wyszła na jaw. Znowu Ferrari będzie krok z tyłu więc sezon mamy już rozstrzygnięty.
GaPa
2019-03-16, 12:15 Hamilton zszokowany przewagą Mercedesa
Po raz kolejny Mercedes zastosował strategię ukrywania prawdziwego potencjału swoich samochodów. Niestety szykuje się nam powtórka z poprzednich sezonów.
Humuonguos
Dołączył: 13 Lis 2018
Posty: 0
2019-03-16, 12:44 Hamilton zszokowany przewagą Mercedesa
2019-03-16, 12:58 Hamilton zszokowany przewagą Mercedesa
Tych twoich wypowiedzi słuchać nie idzie .czym jesteś palancie zaskoczony. Masz najlepsze auto od 4 lat i taka prawda .
Czepiacie sie
2019-03-16, 14:23 Hamilton zszokowany przewagą Mercedesa
Mercedesa i Lewisa ze znowu objeżdżają Ferrari. Tu juz nie ma wymówek ze merc coś przykabinowal, Ferrari ma dobry bolid tylko słabych kierowców którzy nie potrafią wycisnąć z niego potencjału.
Diesel Power
Dołączył: 23 Lip 2014
Posty: 16777210
2019-03-16, 20:11 Hamilton zszokowany przewagą Mercedesa
Australia jest nietypowa, więc nie ma co się spinać, że Mercedes ma niewyobrażalną przewagę. W zeszłym roku też mieli przewagę, a jednak w wyścigu przegrali (co prawda winna była po stronie strategów Mercedesa, ale jednak). Co więcej, na następnych torach to Ferrari miało przewagę lub rywalizacja była wyrównana. W GP Hiszpanii się to zmieniło i Mercedes wygrał, a dalej to już wiadomo, przeplatanka i późniejsza dominacja Hamiltona. Liczę, że jednak będzie cień możliwości walki dwóch zespołów, może i Verstappen się dołączy czasami do walki.