Ta strona wykorzystuje "pliki cookie" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatnościNie pokazuj
Forum samochodowe » Hydepark » Inwestowanie
Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu

Inwestowanie

Autor Wiadomość
Ziggy


Dołączył: 25 Mar 2014
Posty: 116

Post2025-01-20, 09:03      Inwestowanie Odpowiedz z cytatem
Witajcie,
przyszedł już taki czas w moim życiu, że chcę zacząc kumulowac na następne lata kapitał.
Czy ktoś tutaj długoterminowo kupuje obligacje indeksowane inflacją? Planowaliście jakoś swoją strategię pod to. Chcę wziąc jedne na 4 lata pod budowanie zdolności pod zakup mieszkania, a długie raczej na maksymalny okres celem budowania poduszki na emeryturę czy w razie w.
 
Reklamy
saturn


Dołączył: 17 Mar 2013
Posty: 118

Post2025-01-20, 11:14      Inwestowanie Odpowiedz z cytatem
Osobiście przy takich kilkuletnich założeniach... chcąc zachować jako-takie bezpieczeństwo kapitału... zdecydowałbym się na 2-3 rodzaje ETF w podobnych proporcjach... np. SP500 , DAX, i trzeci na obligację... dużo mniejsze ryzyko niż pojedyncze akcje, dużo większy potencjał niż same obligacje.
https://mennicamazovia.pl/pol_m_Srebro_Sztabki-Srebra-157.html

Można dodatkowo zastanowić się nad inwestycję w kruszce, jak sztabki srebra - jest to równięż jedna z bezpieczniejszych opcji inwestowania.
 
Forum samochodowe » Hydepark » Inwestowanie
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do: