Forum samochodowe » Rajdy » Komentarze do: Sebastien Loeb - najlepszy kierowca w...
Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu

Komentarze do: Sebastien Loeb - najlepszy kierowca w...

Autor Wiadomość
V10.pl


Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 16776540

Post2011-06-20, 16:41      Komentarze do: Sebastien Loeb - najlepszy kierowca w... Odpowiedz z cytatem
 
Reklamy
zacho Suzuki
Samurai :)

Dołączył: 31 Sie 2007
Posty: 10
Miasto: Jelenia Góra

Post2011-06-20, 16:42      Komentarze do: Sebastien Loeb - najlepszy kierowca w... Odpowiedz z cytatem
Nie Leba wina że nie ma godnych sobie rywali. Za 20 lat to on bedzie nazywany legędą.
 
fiacik22


Dołączył: 24 Maj 2008
Posty: 2

Post2011-06-20, 17:05      Komentarze do: Sebastien Loeb - najlepszy kierowca w... Odpowiedz z cytatem
Moze wyniki Loeba sa impnujace ale nalezy spjzec na to troszke z innes strony. Seb oprócz Marcusa Gronholma puki ten jescze jezdzil nie trafil na drugiego godnego rywala. Po drodze jescze kilka zespołów odpadlo z walki jak subaru i mitsubishi, suzuki min. Latvala moze ma potencjal by walczyc z takim topwym kierowca jak przestanie popelnia bledy.
 
fiacik22


Dołączył: 24 Maj 2008
Posty: 2

Post2011-06-20, 17:05      Komentarze do: Sebastien Loeb - najlepszy kierowca w... Odpowiedz z cytatem
Moze wyniki Loeba sa impnujace ale nalezy spjzec na to troszke z innes strony. Seb oprócz Marcusa Gronholma puki ten jescze jezdzil nie trafil na drugiego godnego rywala. Po drodze jescze kilka zespołów odpadlo z walki jak subaru i mitsubishi, suzuki min. Latvala moze ma potencjal by walczyc z takim topwym kierowca jak przestanie popelnia bledy.
 
Krófsko


Dołączył: 31 Paź 2010
Posty: 16777204

Post2011-06-20, 21:47      Komentarze do: Sebastien Loeb - najlepszy kierowca w... Odpowiedz z cytatem
Trzeba pamiętać,że Sebastien jest w Citroenie traktowany priorytetowo.Dani musiał mu zawsze ustępować,czego w "Cytrynie" nie ukrywano,gdyby nie taka taktyka to na pewno Sebastien nie zdobyłby tylu tytułów Mistrza. Oczywiście to tylko moje skromne zdanie.
 
Miko


Dołączył: 16 Maj 2008
Posty: 0

Post2011-06-21, 15:18      Komentarze do: Sebastien Loeb - najlepszy kierowca w... Odpowiedz z cytatem
Do użytkownika: "Krófsko", widać od razu że nie znasz historii Loeba już w 2001 roku gdy jeździł jeszcze w Saxo już s1600 nie kit-car, gdy dosiadł Xsare WRC zdobył w San Remo 2 miejsce!, przerósł swoich idoli Sainza i Mcrae a sami Francuzi z Citroena byli w szoku, miał się uczyć fachu, a w 2002 roku już zaczął wygrywać rajdy, następnie jakoś w 2004, 2005, 2006, 2007 sam bez niczyjej pomocy z boku zdobył tytuły później zgodzę się że był już traktowany indywidualnie do tego stopnia że Dani mimo wygranych musiał je oddawać na rzecz Loeba i jego punktów, aczkolwiek sądzę że bez tego wygrałby. Zawsze gdy chcę coś złego powiedzieć na Loeba przypomina mi się to ile razy on dzwonił i temat się kończy. Loeb wygrał najwięcej rajdów, ma na koncie najwięcej tytułów i do tego ma najmniej zaliczonych dzwonów z całej stawki rajdowych kierowców do tego "może" w tym roku dojdzie do ósmego tytułu mistrza świata co w klasyfikacji stawiałoby go na pierwszym miejscu najbardziej utytułowanych kierowców motorsportu w historii. Może nie posiada on charyzmy nie jest medialny, ma mało agresywny styl jazdy, ale nawet pomimo jego genialnego talentu ponosi ogromne ryzyko wytrzymywał takie dawki stresu i ciśnienia jakie naprawdę nie potrafił wytrzymać na tak "długą metę" żadny rajdowy kierowca co stawia go w świetle najlepszego kierowcy w historii rajdów.
 
Nie chyba ale co?





Post2015-08-11, 11:27      Sebastien Loeb - najlepszy kierowca w historii rajdów? Odpowiedz z cytatem
Colin McRae to był dopiero debeściak!
 
Forum samochodowe » Rajdy » Komentarze do: Sebastien Loeb - najlepszy kierowca w...
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do: