Forum samochodowe » F1 » Kubica: Nie mamy z kim walczyć
Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu

Kubica: Nie mamy z kim walczyć

Autor Wiadomość
V10.pl


Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 16776540

Post2019-03-15, 10:58      Kubica: Nie mamy z kim walczyć Odpowiedz z cytatem

Komentowany artykuł: Kubica: Nie mamy z kim walczyć
 
Reklamy
Jak nie mamy





Post2019-03-15, 10:58      Kubica: Nie mamy z kim walczyć Odpowiedz z cytatem
jest Russell.
 
RaFF





Post2019-03-15, 11:06      Kubica: Nie mamy z kim walczyć Odpowiedz z cytatem
4 sekundy xD, czyli że po około 20 okrążeniach williamsy będą już dublowane. 58 okrążeń w wyścigu = 3 dublowania. Brawo Williams!
 
Po tych wypowiedziach





Post2019-03-15, 11:07      Kubica: Nie mamy z kim walczyć Odpowiedz z cytatem
widać profesjonalizm Roberta i niedoświadczenie Russella. Młody chwali beznadziejny bolid którym nic nie da sie osiągnąć, dlatego był tak wychwalany przez Dyzmę Pady Lowe. Sezon treningu dla Roberta.
 
Kojot


Dołączył: 14 Mar 2013
Posty: 16777215

Post2019-03-15, 11:46      Kubica: Nie mamy z kim walczyć Odpowiedz z cytatem
No to ile dajecie Claire zanim spadnie ze stołka? Ja obstawiam okolice Monako/ Kanady.
 
To nie Claire





Post2019-03-15, 12:00      Kubica: Nie mamy z kim walczyć Odpowiedz z cytatem
jest problemem Wiliamsa a Pady Lowe. Ten nieudacznik pociągnął Wiliamsa na samo dno, majac silnik merca nie był w stanie zbudować nadwozia które do jego przyjścia było w środku stawki. Jest udziałowcem ktory powinien zrzec sie swoich udziałów za straty do których doprowadził i zniknąć z padoku na zawsze. To on naciskał na zatrudnienie sierotkina a teraz Russela, nie przeforsował juz teraz odrzucenia Roberta bo Wiliams zaczął zauważać jego nieporadność w konstruowaniu bolidu. Pogonili darmozjada i to najlepsza decyzja od lat. Teraz trzeba zatrudnić młodego zdolnego inżyniera ktory bedzie współpracował z Robertem i odbudują ten zespół.
 
blady kic





Post2019-03-15, 16:59      Kubica: Nie mamy z kim walczyć Odpowiedz z cytatem
lekka lipa. humozjeb bedzie mial radoche niedziele bo napewno robert bedzie zdublowany o ile williams wogole przejedzie dystans zeby sie dalo go zdublowac. normalnie wstyd, lowe powinien zostac ddoslownie uukrzyzowany a wyjebany na pysk to napewno
 
Homuongous





Post2019-03-15, 18:57      Kubica: Nie mamy z kim walczyć Odpowiedz z cytatem
Kubica jak to nie masz z kim walczyć? będziesz walczył z Mistrzem Formuły 2 Russellem który pokaże jak młody utalentowany debiutant w Formule 1 zniszczy "podobno takiego mistrzunia jakim podobno jesteś" hahahahahahahaha
 
qw





Post2019-03-15, 20:02      Kubica: Nie mamy z kim walczyć Odpowiedz z cytatem
Williams Parody Racing to największy wstyd i żenada w całej historii F1. Zasłużyli na swój los, inne zespoły mimo małego budżetu potrafiły osiągac wyniki np. FI. WPR myślał że będzie "jechał" na swojej legędzie.
 
@RaFF





Post2019-03-15, 20:05      Kubica: Nie mamy z kim walczyć Odpowiedz z cytatem
Mam nadzieję że nie będzie trzech dublowań bo homoniewiadomo będzie miał radochę że miał rację pisząc że Robert będzie trzy razy dublowany w wyścigu.
 
MarcinGP


Dołączył: 11 Mar 2014
Posty: 0

Post2019-03-15, 23:42      Kubica: Nie mamy z kim walczyć Odpowiedz z cytatem
Ten zespół umiera i talent Kubicy nic tu nie pomoże
 
Forum samochodowe » F1 » Kubica: Nie mamy z kim walczyć
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do: