Forum samochodowe » F1 » Logo PKN Orlen już na bolidzie Williamsa (wideo)
Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu

Logo PKN Orlen już na bolidzie Williamsa (wideo)

Autor Wiadomość
V10.pl


Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 16776540

Post2019-01-28, 21:24      Logo PKN Orlen już na bolidzie Williamsa (wideo) Odpowiedz z cytatem
 
Reklamy
RaulDK

Post2019-01-28, 21:24      Logo PKN Orlen już na bolidzie Williamsa (wideo) Odpowiedz z cytatem
Mam nadzieję że Robert będzie dobrze służył swoją wysoką postawą w zawodach Polsce i i godnie ją reprezentował. W końcu będzie utrzymywany z naszych pieniędzy, Orlen to spółka państwowa czyli nasza wspólna wszystkich obywateli. Życzę Robertowi powodzenia w wyścigach i godnego służenia Polsce.
 
@cebula-UP!!

Post2019-01-29, 02:09      Logo PKN Orlen już na bolidzie Williamsa (wideo) Odpowiedz z cytatem
".. naszych pieniędzy.." ... tak pisze tylko mentalna cebula ... To są pieniadze koncernu na PR/MARKETING matołku , jesli nie poszłyby tu , "poszłyby" gdzie indziej ... Czy ty w ogole wiesz jak wygląda obrót pieniędzy w firmach , korporacjach , i co się robi z budżetem jesli się go nie wyda ?! Najwidoczniej nie Wink Bużet musisz wydać ! Kuriozum, ale tak , jeśli tego nei zrobisz ... to już się dowiedz sam , bo wdze ty jestes osoba ktora ewidentnie potrzebuje dokształcenia ale lubuje się w wywalaniu wlasnych mysli ktore sa poparte minimalna wiedzą . Przykre , że tacy ludzie w ogóle moga się odzywać , mieszają w głowach kolejnym takim ćwierć-inteligentom , i zaraz na następnym forum jakiś dzieciak powtórzy te słowa ... myślisz czemu tak jest ?! troche socjologi też by ci się przydało chociaż liznąć jak wyglądaja mechanizmy ludzie takich owiec i baranów jak Ty i tego typu ludzie co powtarzają dyrdymały ... Wiec te 100 baniek posżłoby misiu drogi na reklamy telwizjne, bilbordy i inne pierdoły (i na wiele bardziej skomplikowanych rzeczy ale nie będę przeciążał twojego tranzystorka , jeśli doczytasz to do końca to już brawo , wiekszość ludzi [słabych] nie czyta długich wpisów , to jest udowodnione badaniami, najbardziej chłonni wiedzy czytają włąśnie najdłuższe komentarze )...PS: Robert nic nikomu nie jest winien, ani tobie , ani mnie ani żadnemu polakowi , robi to co kocha i tyle, to sa jego sponsorskie sprawy i sponsoruje go koncern państwowy , ale nie kraj . On i tak zawsze powtarza wiele o Polsce i Polakach , więc ni ucz jego jak być patriota bo ty już mu zaglądasz do jego prywatnych spraw. Skup sie na sobie i żyj uczciwie to zrobisz dobrą robotę ...
 
RaulDK

Post2019-01-29, 07:37      Logo PKN Orlen już na bolidzie Williamsa (wideo) Odpowiedz z cytatem
Po pierwsze analfabeto, wróć do szkoły i naucz się poprawnie konstruować zdania. Po drugie PKN Orlen to firma kontrolowana przez Skarb Państwa czyli jest nasza, wszystkich podatników. Po trzecie pieniądze wydane na reklamę pomniejszają pulę na dywidendę w tym tą cześć wpłacaną do budżetu. Po czwarte nie neguję że PKN Orlen czyli my wydaje na reklamę Roberta, to dobrze wydane publiczne wspólne pieniądze. Po piąte coś tam id1oto usłyszałeś, "coś gdzieś w którymś kościele dzwoni ale nie wiesz w którym". Robert tak samo jak Radwańska wiele zawdzięcza i nadal będzie zawdzięczał Polsce, tylko że Robert się szczyci tym a Radwańska całe życie "paliła głupa że ona nic nie wie i nie wie o co chodzi" (jej młodsza siostra jest jej przeciwnością, jest dumna że zawdzięcza wiele Polsce, a starsza to jest istna tragedia). No to pa misiu, zostałeś zaorany.
 
Badonkahonkers

Post2019-01-29, 13:13      Logo PKN Orlen już na bolidzie Williamsa (wideo) Odpowiedz z cytatem
@RaulDK Widać, że nie wiesz nic o działaniu Orlenu ani zasad marketingu ani konfiguracji mistrzostw Formuły 1. Zapraszam bardzo na Youtube albo powrotroberta gdzie masz wywaidy z samym Robertem albo przedniczącymi PKN Orlen którzy na Twoich oczach uświadomią Ci Twoją głupotę.
 
SuperbBoi


Dołączył: 04 Paź 2019
Posty: 39

Post2020-11-06, 20:37      Logo PKN Orlen już na bolidzie Williamsa (wideo) Odpowiedz z cytatem
....
 
Forum samochodowe » F1 » Logo PKN Orlen już na bolidzie Williamsa (wideo)
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do: