Forum samochodowe » Samochody 4x4 » Nowe Suzuki Jimny strzałem w dziesiątkę. Ilość...
Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu

Nowe Suzuki Jimny strzałem w dziesiątkę. Ilość...

Autor Wiadomość
V10.pl


Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 16776540

Post2018-10-17, 22:42      Nowe Suzuki Jimny strzałem w dziesiątkę. Ilość... Odpowiedz z cytatem
 
Reklamy
xsawierr

Post2018-10-17, 22:42      Nowe Suzuki Jimny strzałem w dziesiątkę. Ilość... Odpowiedz z cytatem
Super auto 100 razy lepsze ni,,,,,,z niemieckie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Dodek1984

Post2018-10-21, 10:37      Nowe Suzuki Jimny strzałem w dziesiątkę. Ilość... Odpowiedz z cytatem
Nic dziwnego. Na portalu Historia z kołem w tle był fajny wpis o początkach marki Hope Star czyli o "dziadku" modelu Samuraj. Do dziś Suzuki jest wierne ideałom, które stworzyły prawdziwy pojazd terenowy. Chcemy taki małych prawdziwych wszędołazów.
 
viza21


Dołączył: 30 Sty 2017
Posty: 56

Post2019-03-18, 11:00      Nowe Suzuki Jimny strzałem w dziesiątkę. Ilość... Odpowiedz z cytatem
Wiele informacji tj. wiadomości, testy, porównania, opinie o samochodach, porady dotyczące eksploatacji auta. znajdziecie na tej stronce https://www.wyborkierowcow.pl/ , muszę przyznać ze bardzo wiele przydatnych informacji .
 
Forum samochodowe » Samochody 4x4 » Nowe Suzuki Jimny strzałem w dziesiątkę. Ilość...
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do: