2016-10-03, 11:09 Kubica łączony ze startami w WRC dla Toyoty
Oby nie. Czytałem już tydzień temu że rozmawia z Toyotą ale myślałem że chodzi o LMP1. Według mnie jeżeli teraz zdecyduje się pozostać w tych głupich rajdach to będzie już koniec jego kariery, gdziekolwiek.
Zawist
2016-10-03, 13:19 Kubica łączony ze startami w WRC dla Toyoty
Jego miejsce jest na torze.Jest typowym zdolnym wyścigowym kierowcą i tych właśnie typowych nawyków już nigdy się nie pozbyje bo ma je we krwi.Dlatego też w rajdach popełnia tak dużo błędów i faktycznie,oby do nich nie wracał,a tym bardziej,że w wyścigach może jeszcze coś znaczącego osiągnąć.
xsawierr
2016-10-03, 15:14 Kubica łączony ze startami w WRC dla Toyoty
Rajdy są mądre nie głupie i ciekawsze od wyścigów,tylko wymagają innej wiedzy i dużo doświadczenia,które zdobywa się drugoligowych rajdów regionalnych,a nie rzucania się od razu na WRC. A co zrobi Robert to jego sprawa i tyle. Tym bardziej,że w wyścigach osiągnął już bardzo dużo i wszystko po za F 1 nie da mu dużej satysfakcji jak też motywacji
Fan Wyborga
2016-10-03, 19:49 Kubica łączony ze startami w WRC dla Toyoty
Ta rajdy ciekawe, tego nawet nie można oglądać. A gdyby nawet gdzieś transmitowali to umarł bym z nudów, zero rywalizacji. To tak samo jak bym oglądał skoki narciarskie albo piłkę nożną. Powinni je zlikwidować.
VHS
2016-10-03, 20:21 Kubica łączony ze startami w WRC dla Toyoty
ty 'Fan czegoś tam...' licz się trochę ze słowami dupku.
xsawierr
2016-10-03, 20:28 Kubica łączony ze startami w WRC dla Toyoty
Bo skoki narciarskie podobnie jak rajdy nie są sportem kontaktowym i nie widać bezpośredniej rywalizacji. Wyścigi pod tym względem są inne,ale np. rallycross przedstawia jeszcze większą rywalizację niż choć by F 1 kontakt bok-bok czy też przód-tył jest na porządku dziennym hehe. Tak czy tak nie można jednoznacznie oceniać tych,w których nie ma bezpośredniej rywalizacji jako nudne